Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Глибокі тріщини по матриці телевізора Samsung UE55ES6540, діагностика телевізорів Самсунг.

Закінчення ремонту: 31.07.2019
Замовлення №: 90477
✓ Пристрій, виробник, модель

55" 3D LED телевізор Самсунг UE55ES6540, який увійшов в лінійку 2012 року, з роздільною здатністю екрану 1920x1080 Full HD та прогресивною розгорткою. У ньому використовується затворна технологія 3D, є функція Smart TV. Цей телевізор має такі входи для зовнішніх джерел - AV, компонентний, SCART, RGB, три HDMI, 3 USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, можливий запис на USB-накопичувач, є доступ в інтернет та підтримка Skype.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбитий екран, після того, як по ньому був сильний удар. Замовник звернувся в наш сервісний центр і попросив, щоб спочатку була зроблена діагностика телевізорів Самсунг, оскільки він не впевнений в тому, що варто виконувати ремонт по заміні. Це пов'язано з тим, що він вже звертався в кілька майстерень і там всі говорять, що модель телевізора стара та рідкісна, тому таких матриць вже немає. Але він впевнений, що телевізор дуже якісний, тому хотів би його відновити. Він привіз його на діагностику, оскільки по телефону ми йому сказали, що потрібно уточнити модель матриці, а це можливо тільки після того, як буде виконана детальна діагностика телевізорів Самсунг.

✓ Діагностика сервісним центром

В телевізорі дуже сильно розбита матриця, на ній в місці удару утворився великий сяючий скол, від якого в різні боки пішли короткі та довгі, але глибокі тріщини, які навколо чорного кольору (добре видно на світлинах №1,2 та 3). Між тріщинами велика світла пляма, на якій проглядаються кольорові смуги та стовпці. Посередині екрана залишилася частина заставки. Щоб стала можливою діагностика телевізорів Самсунг, його повністю розібрали та дізналися, що матрицю, яку потрібно міняти можна замовити і купити, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно проведеній діагностиці телевізорів Самсунг нам вдалося замовити та купити ідентичну матрицю і після її отримання виконати заміну. Після виконаного ремонту зроблені всі налаштування, телевізор від відомого виробника Самсунг повністю в робочому стані, зображення на екрані відмінної якості, звук працює, на пульт дистанційного керування реагує.

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку діагностика телевізорів Самсунг увійшла до вартості ремонту, який разом з новою деталлю обійшовся 10000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої складної несправності, яка спричинила складний та дорогий ремонт, стало неправильне поводження з телевізором, у якого плоский, дуже тонкий і вразливий екран. Завдяки тому, що у нас завжди виконується діагностика будь-яких LED телевізорів Самсунг, вдалося повністю відновити його працездатність.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після діагностики і вищеописаного ремонту, який виявився результативним, замовнику рекомендовано дуже акуратно експлуатувати телевізор надалі. А саме, уникати будь-яких контактів з новою матрицею, вивчити питання, як правильно її протирати від пилу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.