Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Глибокі тріщини на матриці телевізора LG 43UK6300, замінити матрицю на телевізорі LG.

Закінчення ремонту: 28.06.2019
Замовлення №: 90421
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛГ 43UK6300PLB (LG) - це бюджетний 4К-телевізор, зібраний в 2018 році, що поєднує функціональність та продуктивне технічне оснащення. Модель оснащена 43-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, широкими кутами огляду і підтримкою технології HDR. Телевізор з функцією Smart TV під управлінням ОС WebOS 4.0 з функціями Time Shift.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив замінити матрицю на телевізорі LG, яка через сильний удар по ній з різними механічними пошкодженнями. Він також попросив після заміни перевірити, чи працює нормально звук і чи включається телевізор від пульта дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор пошкодили в верхньому лівому кутку, саме сюди припав удар. У цьому місці видно досить велику круглу дірку, що світиться. Від неї в різні боки пішли тріщини, причому вони глибокі та в деяких місцях також світяться. Трохи нижче дірки видно дві довгасті чорні плями. Верхню і нижню тріщини з'єднує біла вертикальна смуга, ліворуч і праворуч від якої багато вертикальних смуг. Всі ці дефекти добре видно на світлині №1. Лівий верхній кут телевізора заклеєний прозорим скотчем (див. світлину №3). Ми можемо замінити матрицю на телевізорі LG, тому прийняли його в роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб замінити LED матрицю на РК телевізорі LG необхідно в першу чергу купити ідентичну панель, що відповідає всім технічним характеристикам тієї, що розбита. Нам вдалося це зробити, тому після її отримання ми демонтували зіпсовану матрицю і замінили її на нову. Після всіх відповідних налаштувань, зображення та звук відмінної якості, від пульта дистанційного керування телевізор працює.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця + її встановлення та виконані налаштування коштували замовнику 7600 грн.

✓ Причини несправності

До такої проблеми, як в даному випадку, коли необхідно замінити зіпсовану матрицю, призводить неакуратне поводження з сучасним телевізором, у якого є одна особливість - це тонка і крихка панель, яку дуже легко пошкодити. Незначний удар, сильне натискання, перекіс, поштовхи або вібрації, негативно позначаються на цьому дорогому елементі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту в подальшому, рекомендовано поводитися з телевізором дбайливо, уникати будь-якого контакту з матрицею. Якщо в будинку є маленькі діти, найкращим рішенням може бути розміщення телевізора вище на стіні, тим більше, що для цього на задній стінці є спеціальне кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.