Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Глибокі тріщини на екрані телевізора Samsung UE32M5502, заміна екрану телевізора Samsung 32 дюйма.

Закінчення ремонту: 14.08.2019
Замовлення №: 90389
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Самсунг UE32M5502AK (Samsung) з 32-дюймовою матрицею, кутом огляду 178 градусів, наявністю функції Smart TV та Wi-Fi. Завдяки широкому асортименту портів та роз'ємів, включаючи три HDMI, два USB і інші, цей телевізор може сміливо виступати в ролі повноцінного домашнього розважального комплексу.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбитий 32-дюймовий екран, з цієї причини його прислали в наш сервісний центр з м Борислав, упакованим в оригінальну упаковку. Разом з телевізором замовник надіслав шнур. Він попросив, щоб була виконана заміна екрану телевізора Samsung 32 дюйма.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей телевізор від популярного виробника Samsung після падіння зі стіни і він в жахливому стані. Оскільки він впав на кут, в цьому місці сильні пошкодження, рамка тріснула та від неї відкололося кілька шматків (добре видно на світлинах №3 та 4). Тут же дуже багато тріщин. Посередині 32-дюймового екрану з'явився скол, від якого в різні боки розійшлися тріщини, по обидва боки яких чорний колір. Ще одна така ж чорна тріщина пройшла через весь екран. Вгорі велика чорна пляма невизначеної форми і трохи менша в правому верхньому куті. Уздовж верхньої рамки біла смуга, трохи нижче темна. По всьому екрану 32-дюйма тонкі кольорові смуги. Посередині залишилася заставка (див. світлину №1). З такою проблемою можлива тільки заміна екрану телевізора Samsung 32 дюйма.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну екрану телевізора Samsung 32 дюйма в першу чергу необхідно було замовити та купити ідентичну матрицю BN68-06708G-00. Після її отримання ми максимально акуратно зняли пошкоджений 32-дюймовий екран, а на його місце встановили новий фірми Samsung. Після результативної заміни виконали налаштування, зображення та звук хорошої якості, від пульта дистанційного керування телевізор працює. Також реставрували розбиту рамку (див. останню світлину). На новий екран 32-дюйма та заміну видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна 32-дюймової матриці + реставрація пошкодженої рамки коштували замовнику 4400 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по якій потрібна була дорога заміна нової панелі очевидна - це падіння телевізора зі стіни, в результаті чого вона повністю вийшла з ладу, а також сильно ушкодилася рамка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано при подальшій установці телевізора від компанії Samsung врахувати його вагу (5.5 кг) і правильно розрахувати кріплення. Кращим варіантом в даній ситуації стане звернення до фахівців, в іншому випадку не факт, що в наступний раз ремонт по заміні може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.