Фонить один канал, немає звуку в правому каналі акустичної системи Sven C2-15, ремонт акустики Свен.

Замовлення №: 
90821
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мультимедійна акустика формату 2.1 Свен C2-15, зібрана в Китаї з частотним діапазоном 60-20000 Гц (акустика), 30-200 Гц (сабвуфер). Модель з провідним підключенням, регулюванням високих частот, магнітним екрануванням, можливістю підключення до різних джерел звуку та зручним керуванням гучністю та тембрами. Матеріал корпусу сабвуфера та сателітів - дерево (MDF).

✓ Заявлена несправність замовником: 

В цьому випадку ремонт акустики Свен потрібен через те, що зі слів замовника фонує один канал. Безпосередньо на прийманні з'ясували, що немає звуку в правому каналі та чути фон 100 Гц. Оскільки це не перша несправність, раніше акустика вже розкривалася та виконувався її ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На 3 перших світлинах добре видно, що зовнішній стан акустики добрий, її корпус чистий та акуратний. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт акустики Свен, її повністю розібрали, це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата Main Board DS301A, а також відсутня планка притиску ІМС ПНЧ. У ході діагностичних робіт з'ясували, що ремонт неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль попереднього та кінцевого ПНЧ (підсилювача низької частоти).

✓ Ремонт сервісним центром: 

З цією несправністю ремонт полягав у відновленні модуля перед і кінцевого ПНЧ, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди (див. світлину №4). На останній світлині видно, що виконано заміну чотириканального аудіопроцесора PT2313L (повний аналог SC 7313S). Також замінили кріплення ІМС УМЗЧ (підсилювача потужності звукової частоти). Після вищеописаного ремонту акустики Свен вона повністю в робочому стані - звук у правому каналі з'явився, фон зник. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту модуля перед та кінцевого ПНЧ, заміни аудіопроцесора та кріплення ІМС УМЗЧ склала 400 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виникнення цієї проблеми та як результат потреби у виконанні ремонту став вихід з ладу модуля перед та кінцевого ПНЧ з заміною різних деталей, включаючи чотириканальний аудіопроцесор. Крім того, до нас некоректно виконано попередній ремонт, це підтверджено тим, що відсутня планка притиску ІМС ПНЧ.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації рекомендовано не включати акустику на повну потужність. Якщо знову виникне несправність, звертатися за допомогою до перевірених фахівців, нічого самостійно не роблячи!

ремонт акустики Sven C2-15
ремонт акустики Sven C2-15
ремонт акустики Sven C2-15
ремонт акустики Sven C2-15
ремонт акустики Sven C2-15

Коментувати