Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Фонить один канал, немає звуку в правому каналі акустичної системи Sven C2-15, ремонт акустики Свен.

Закінчення ремонту: 14.12.2019
Замовлення №: 90821
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна акустика формату 2.1 Свен C2-15, зібрана в Китаї з частотним діапазоном 60-20000 Гц (акустика), 30-200 Гц (сабвуфер). Модель з провідним підключенням, регулюванням високих частот, магнітним екрануванням, можливістю підключення до різних джерел звуку та зручним керуванням гучністю та тембрами. Матеріал корпусу сабвуфера та сателітів - дерево (MDF).

✓ Заявлена несправність замовником

В цьому випадку ремонт акустики Свен потрібен через те, що зі слів замовника фонує один канал. Безпосередньо на прийманні з'ясували, що немає звуку в правому каналі та чути фон 100 Гц. Оскільки це не перша несправність, раніше акустика вже розкривалася та виконувався її ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

На 3 перших світлинах добре видно, що зовнішній стан акустики добрий, її корпус чистий та акуратний. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт акустики Свен, її повністю розібрали, це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата Main Board DS301A, а також відсутня планка притиску ІМС ПНЧ. У ході діагностичних робіт з'ясували, що ремонт неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль попереднього та кінцевого ПНЧ (підсилювача низької частоти).

✓ Ремонт сервісним центром

З цією несправністю ремонт полягав у відновленні модуля перед і кінцевого ПНЧ, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди (див. світлину №4). На останній світлині видно, що виконано заміну чотириканального аудіопроцесора PT2313L (повний аналог SC 7313S). Також замінили кріплення ІМС УМЗЧ (підсилювача потужності звукової частоти). Після вищеописаного ремонту акустики Свен вона повністю в робочому стані - звук у правому каналі з'явився, фон зник. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту модуля перед та кінцевого ПНЧ, заміни аудіопроцесора та кріплення ІМС УМЗЧ склала 400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення цієї проблеми та як результат потреби у виконанні ремонту став вихід з ладу модуля перед та кінцевого ПНЧ з заміною різних деталей, включаючи чотириканальний аудіопроцесор. Крім того, до нас некоректно виконано попередній ремонт, це підтверджено тим, що відсутня планка притиску ІМС ПНЧ.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації рекомендовано не включати акустику на повну потужність. Якщо знову виникне несправність, звертатися за допомогою до перевірених фахівців, нічого самостійно не роблячи!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.