Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дисплей ледь світиться, не читає диски музичний центр Aiwa CX-N999 Mk II, ремонт аудіоцентрів.

Закінчення ремонту: 25.03.2020
Замовлення №: 00148
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Айва CX-N999 Mk II, зібраний у Японії, розроблений та створений в 90 роках минулого століття. Цей аудіоцентр споживає потужність 820 Вт, загальна вихідна потужність становить 180 Вт. У комплекті до музичного центру передбачена 3-х смугова акустика в дерев'яному корпусі з трьома сателітами, пульт дистанційного керування та антена.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню із міста Суми надійшов музичний центр, у якого ледь світиться дисплей, він не читає дисків. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт аудіоцентрів, незалежно від складності несправності, то взялися за відновлення його працездатності. Телефоном замовник повідомив, що дана аудіотехніка придбана в середині 90-х років і за весь час експлуатації виходить з ладу вдруге. Оскільки в даній моделі японської збірки дуже гарний звук, він хоче відремонтувати її. Також від нього дізналися, що він звертався до кількох майстерень у місті Суми, при цьому скрізь йому у ремонті відмовляли, посилаючись на те, що модель надто застаріла.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри тривале використання, цей музичний центр в хорошому стані, що підтверджує перша світлина. Аудіотехніку розібрали для виконання діагностики та подальшого ремонту та з'ясували, що в даній моделі використовується плата CMKS-P3X, механізм лазерної головки KSM2101ADM + лазерна головка KSS212A. Початковий огляд показав, що дисплей слабо світиться, не виїжджає лоток, не читає диски. У ході виконаної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшли механізм каруселі лотка, привід CD, несправні ланцюги живлення. Попри всю складність, ремонт аудіоцентрів із такою проблемою можливий

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: відновлено працездатність ланцюгів живлення, виконали заміну пасиків у стрічкопротяжному механізмі та приводі каруселі лотка у кількості 6 штук, заміну нової лазерної головки KSS-210A (видно на фото №4). Виконали юстування CD приводу. Після такого ремонту аудіоцентрів усі заявлені замовником несправності повністю усунуті – музичний центр включається (див. останню світлину), лоток висувається, диски читаються. Відремонтований музичний центр надіслали адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів живлення, заміна лазерної головки та пасиків, юстування приводу обійшлися замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку ця аудіотехніка не працювала з багатьох причин. По-перше, з ладу вийшли ланцюги живлення, по-друге, несправними виявилися механізм каруселі лотка та привід CD. Крім того, цей музичний центр досить старий (працює протягом 24 років) і вже неодноразово ламався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надали рекомендації, як правильно використовувати дану аудіотехніку після результативного ремонту. Вони стосувалися того, що музичний центр потребує використання в щаднішому режимі. Також рекомендовано не допомагати руками засуватися та висуватися лотку, використовувати лише якісні (не подряпані) диски.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.