Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Двоїться зображення через рядок в телевізорі Samsung UE40D6510, вартість ремонту матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 10.04.2019
Замовлення №: 90216
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD телевізор Самсунг UE40D6510 з LED підсвіткою та підтримкою 3D, функцією Smart TV та бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. Дана модель з 40-дюймовою матрицею відрізняється хорошим набором портів та роз'ємів, в число яких входять 4 HDMI, USB, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор доставлений у сервісний центр був загорнутий в білий целофан, з проблемою - двоїться зображення через рядок (добре видно на фото №1 і 2). Замовник попросив, щоб ремонт виконали в терміновому порядку. Те, що дана умова змінить кінцеву вартість він згоден. З усього видно, що проблема в матриці, але це потрібно підтвердити проведеною діагностикою. Вартість ремонту матриці телевізора, зазвичай, висока.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телемайстер розібрав телевізор, з'ясувалося, що в ньому використовується тюнер BN40-00217B, а також матриця LTJ400HV02-L, в роботі якої виникли проблеми. А саме, з ладу вийшло скло матриці (імовірно протерли мокрою ганчіркою).

✓ Ремонт сервісним центром

Вартість ремонту матриці телевізора виявилася дуже високою, оскільки для його виконання потрібно спеціальне обладнання. Перепаяно багато оригінальних компонентів. На даний ремонт з позитивним результатом видана гарантія. З його вартістю клієнт повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту матриці телевізора склала 2800 грн.

✓ Причини несправності

На фото №1 добре видно, що зображення двоїться на меню, причому не має значення, що до телевізора підключено - антена чи DVD плеєр. Такий самий ефект спостерігається, коли до нього взагалі нічого не підключено. Оскільки сучасні телевізори наділені великою кількістю схем та деталей, розібратися в яких здатний тільки фахівець, то звернутися в сервісний центр - це правильне рішення .

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту, вартість якого досить висока, користувачеві рекомендовано вносити лише свої зміни в налаштування та виконувати коригування положення антени чи підключати будь-яке інше джерело сигналу. Якщо даних операцій виявиться недостатньо для комфортного перегляду, то краще звертатися до фахівців. Також рекомендовано не протирати матрицю мокрою ганчіркою, щоб волога не потрапила всередину!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.