Довга тріщина та пунктирні кольорові смуги в Sony KDL42W653A, діагностика телевізора Sony.

Замовлення №: 
90037
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий LED телевізор Соні KDL-42W653A (Sony), зібраний в 2013 році в Малайзії, відноситься до середнього цінового класу та підтримує технологію Smart TV. Для прийому телевізійних сигналів в даній моделі Sony передбачені ТВ-тюнери з підтримкою стандартів DVB-T, DVB-T2 та DVB-C, а для стабільного виходу в Інтернет - Wi-Fi модуль. Для підключення зовнішніх сумісних пристроїв в телевізорі під брендом Sony використовується технологія MHL, є два роз'єми HDMI, один порт USB.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В телевізорі розбита матриця, замовнику потрібно, щоб нами була проведена діагностика телевізора Sony, після якої він визначиться з тим, виконувати ремонт по заміні матриці чи ні. Це пов'язано з тим, що він вже здавав телевізор в іншій сервісний центр на заміну матриці, але вона не підійшла. Більш того, у замовника немає впевненості в тому, що і у нас вийде поміняти екран. Саме тому він попросив спочатку зробити діагностику, тим більше в попередній майстерні щось перепаяли під час спроб адаптувати матрицю до телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Через удар по матриці, на ній з'явилася довга тонка тріщина, яка пройшла вздовж всієї верхньої рамки. Від цієї тріщини вниз багато кольорових пунктирних ліній (добре видно на світлинах №1 та 2). Інших механічних дефектів не виявлено, на екрані залишилося зображення. У нашому сервісному центрі будь-якої складності ремонту передує діагностика телевізора Sony або будь-якого іншого, тому даний випадок не виняток. Щоб виконати діагностику, телевізор повністю розібрали та побачили, що на платі в декількох місцях припаяний зайвий провід (див. світлину №3).

✓ Ремонт сервісним центром: 

У нас великий досвід по заміні розбитих матриць, тому замовнику повідомили про те, що після проведеної діагностики LED телевізора Sony встановлено, що заміна матриці в даному випадку є доцільною, на що клієнт дав свою згоду. Нам вдалося замовити та купити нову панель потрібної моделі та версії, а коли її отримали, виконати результативний ремонт. Зроблені всі налаштування - зображення та звук відмінної якості. Це все стало можливим, завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Замовник заплатив лише за матрицю та ремонт по її заміні 7400 грн, діагностика виконана безкоштовно, точніше вже включена у вартість.

✓ Причини несправності: 

Неакуратне, недбале ставлення до сучасного телевізора, у якого тонка конструкція та тендітна матриця, в більшості випадків є причиною того, що на ній з'являються різного роду механічні пошкодження. В даному випадку удар призвів до появи довгою тріщини та різнокольорових смуг. Природно, що в такому стані використовувати телевізор, і не важливо це Sony, LG, Samsung або будь-який інший, не можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

В даному випадку проведена правильна діагностика та результативний ремонт, який в іншому сервісному центрі зробити не змогли. Рекомендовано поводитись з пристроєм максимально акуратно, берегти від різного роду механічних впливів!

діагностика телевізора Sony KDL42W653A
діагностика телевізора Sony KDL42W653A
діагностика телевізора Sony KDL42W653A
діагностика телевізора Sony KDL42W653A

Коментувати