Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Довга тріщина та пунктирні кольорові смуги в Sony KDL42W653A, діагностика телевізора Sony.

Закінчення ремонту: 04.07.2019
Замовлення №: 90037
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий LED телевізор Соні KDL-42W653A (Sony), зібраний в 2013 році в Малайзії, відноситься до середнього цінового класу та підтримує технологію Smart TV. Для прийому телевізійних сигналів в даній моделі Sony передбачені ТВ-тюнери з підтримкою стандартів DVB-T, DVB-T2 та DVB-C, а для стабільного виходу в Інтернет - Wi-Fi модуль. Для підключення зовнішніх сумісних пристроїв в телевізорі під брендом Sony використовується технологія MHL, є два роз'єми HDMI, один порт USB.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі розбита матриця, замовнику потрібно, щоб нами була проведена діагностика телевізора Sony, після якої він визначиться з тим, виконувати ремонт по заміні матриці чи ні. Це пов'язано з тим, що він вже здавав телевізор в іншій сервісний центр на заміну матриці, але вона не підійшла. Більш того, у замовника немає впевненості в тому, що і у нас вийде поміняти екран. Саме тому він попросив спочатку зробити діагностику, тим більше в попередній майстерні щось перепаяли під час спроб адаптувати матрицю до телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Через удар по матриці, на ній з'явилася довга тонка тріщина, яка пройшла вздовж всієї верхньої рамки. Від цієї тріщини вниз багато кольорових пунктирних ліній (добре видно на світлинах №1 та 2). Інших механічних дефектів не виявлено, на екрані залишилося зображення. У нашому сервісному центрі будь-якої складності ремонту передує діагностика телевізора Sony або будь-якого іншого, тому даний випадок не виняток. Щоб виконати діагностику, телевізор повністю розібрали та побачили, що на платі в декількох місцях припаяний зайвий провід (див. світлину №3).

✓ Ремонт сервісним центром

У нас великий досвід по заміні розбитих матриць, тому замовнику повідомили про те, що після проведеної діагностики LED телевізора Sony встановлено, що заміна матриці в даному випадку є доцільною, на що клієнт дав свою згоду. Нам вдалося замовити та купити нову панель потрібної моделі та версії, а коли її отримали, виконати результативний ремонт. Зроблені всі налаштування - зображення та звук відмінної якості. Це все стало можливим, завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник заплатив лише за матрицю та ремонт по її заміні 7400 грн, діагностика виконана безкоштовно, точніше вже включена у вартість.

✓ Причини несправності

Неакуратне, недбале ставлення до сучасного телевізора, у якого тонка конструкція та тендітна матриця, в більшості випадків є причиною того, що на ній з'являються різного роду механічні пошкодження. В даному випадку удар призвів до появи довгою тріщини та різнокольорових смуг. Природно, що в такому стані використовувати телевізор, і не важливо це Sony, LG, Samsung або будь-який інший, не можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даному випадку проведена правильна діагностика та результативний ремонт, який в іншому сервісному центрі зробити не змогли. Рекомендовано поводитись з пристроєм максимально акуратно, берегти від різного роду механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.