Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка та тріщини на екрані телевізора LG 32LA644V, діагностика телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 10.07.2019
Замовлення №: 90148
✓ Пристрій, виробник, модель

32" РК LED телевізор ЛЖ 32LA644V (LG), модельного ряду 2013 року, з широкими мережевими та 3D можливостями. Для виходу в Інтернет телевізор наділений функцією Smart TV, вбудованим Wi-Fi модулем і встановленим веб-браузером. Завдяки повноекранному роздільному режиму для двох гравців, вони зможуть бачити свою картинку на одному великому екрані. Якісна акустична система з підтримкою технології Virtual Surround Plus забезпечує кристально чисте, об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор від відомого виробника LG надійшов з проблемою - розбитий екран. Замовник приніс його на діагностику з метою дізнатися, чи зможемо ми змінити матрицю, щоб працювало 3D. З його слів з'ясували, що екран розбили діти під час гри, кинувши в нього чимось гострим. В результаті він повністю вийшов з ладу. У нашому сервісному центрі завжди виконується діагностика телевізорів LG та інших марок, не залежно від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

У те місце на екрані, куди потрапив предмет, утворилася невелика дірочка, що світиться, від якої в різні боки пішли довгі глибокі тріщини, в деяких місцях вони також світяться. Між тріщинами багато вертикальних різнокольорових стовпців різної довжини - з правого боку вони довші, з правого - коротші. Зліва велика сіра пляма, на якій проглядаються пунктирні лінії (добре видно на світлині №1 та 3). Проведена діагностика телевізорів LG показала, що заміна 3D матриці можлива.

✓ Ремонт сервісним центром

Замовнику повідомили результати діагностики телевізорів LG, після чого він дав свою згоду на ремонт. Нам вдалося замовити і купити ідентичну 3D матрицю для даної моделі телевізора LG. Після її отримання демонтували розбиту панель та на її місце встановили нову. Після всіх виконаних налаштувань зображення в 2-х та 3-х вимірному зображенні відмінне. Цей ремонт телевізора марки LG з позитивним результатом став можливим, завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість нової матриці LG та ремонт по її заміні склала 3700 грн., В цю суму також входить виконана діагностика.

✓ Причини несправності

Причина виникнення даної несправності, через що матриця телевізора LG повністю вийшла з ладу, очевидна. Це - не акуратна експлуатація з боку користувачів, в даному конкретному випадку, дітей, котрі під час гри пошкодили екран якимось предметом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеної діагностики та результативної заміни 3D LCD матриці, рекомендовано поводитись з телевізором максимально дбайливо, намагатися уникати зіткнень з екраном, особливо будь-якими предметами. Необхідно пояснити дітям, що матриця дуже тонка та крихка, тому може розбитися знову.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.