Дірка та тріщини на екрані телевізора LG 32LA644V, діагностика телевізорів LG.

Замовлення №: 
90148
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32" РК LED телевізор ЛЖ 32LA644V (LG), модельного ряду 2013 року, з широкими мережевими та 3D можливостями. Для виходу в Інтернет телевізор наділений функцією Smart TV, вбудованим Wi-Fi модулем і встановленим веб-браузером. Завдяки повноекранному роздільному режиму для двох гравців, вони зможуть бачити свою картинку на одному великому екрані. Якісна акустична система з підтримкою технології Virtual Surround Plus забезпечує кристально чисте, об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор від відомого виробника LG надійшов з проблемою - розбитий екран. Замовник приніс його на діагностику з метою дізнатися, чи зможемо ми змінити матрицю, щоб працювало 3D. З його слів з'ясували, що екран розбили діти під час гри, кинувши в нього чимось гострим. В результаті він повністю вийшов з ладу. У нашому сервісному центрі завжди виконується діагностика телевізорів LG та інших марок, не залежно від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром: 

У те місце на екрані, куди потрапив предмет, утворилася невелика дірочка, що світиться, від якої в різні боки пішли довгі глибокі тріщини, в деяких місцях вони також світяться. Між тріщинами багато вертикальних різнокольорових стовпців різної довжини - з правого боку вони довші, з правого - коротші. Зліва велика сіра пляма, на якій проглядаються пунктирні лінії (добре видно на світлині №1 та 3). Проведена діагностика телевізорів LG показала, що заміна 3D матриці можлива.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Замовнику повідомили результати діагностики телевізорів LG, після чого він дав свою згоду на ремонт. Нам вдалося замовити і купити ідентичну 3D матрицю для даної моделі телевізора LG. Після її отримання демонтували розбиту панель та на її місце встановили нову. Після всіх виконаних налаштувань зображення в 2-х та 3-х вимірному зображенні відмінне. Цей ремонт телевізора марки LG з позитивним результатом став можливим, завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість нової матриці LG та ремонт по її заміні склала 3700 грн., В цю суму також входить виконана діагностика.

✓ Причини несправності: 

Причина виникнення даної несправності, через що матриця телевізора LG повністю вийшла з ладу, очевидна. Це - не акуратна експлуатація з боку користувачів, в даному конкретному випадку, дітей, котрі під час гри пошкодили екран якимось предметом.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після правильно проведеної діагностики та результативної заміни 3D LCD матриці, рекомендовано поводитись з телевізором максимально дбайливо, намагатися уникати зіткнень з екраном, особливо будь-якими предметами. Необхідно пояснити дітям, що матриця дуже тонка та крихка, тому може розбитися знову.

діагностика телевізора LG 32LA644V
діагностика телевізора LG 32LA644V
діагностика телевізора LG 32LA644V
діагностика телевізора LG 32LA644V

Коментувати