Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка та багато тріщин на матриці телевізора LG 32LM6370PLA, заміна РК матриці телевізора ЛГ.

Закінчення ремонту: 10.01.2020
Замовлення №: 90859
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» 32-дюймовий РК FullHD телевізор початкового рівня ЛГ 32LM6370 працює під управлінням ОС webOS та підтримує штучний інтелект LG ThinQ. Ця модель, зібрана у Польщі в 2019 році, має вбудований медіаплеєр та функцію Time Shift. За якісне озвучування контенту несуть відповідальність два 5-ватні динаміки з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Audio та Virtual Surround Plus. У телевізора гарний набір портів та роз'ємів, включаючи три HDMI 1.4, USB, Ethernet LAN RJ-45 (100 МБ) та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив, з дуже сильно розбитою матрицею, по якій через необережність був сильний удар гострим предметом. Зі слів замовника, попри те, що телевізор використовувався на стіні, його таки розбили. Такі «симптоми» вказують на те, що гарантовано знадобиться заміна РК матриці телевізора ЛГ. А оскільки ми маємо великий досвід роботи в даній сфері послуг, цей телевізор, який пропрацював зовсім мало часу (практично новий), прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Через сильний удар на матриці телевізора, правіше логотипу LG (ЛГ) з'явилася досить велика дірка, від якої в різні боки розійшлися численні дрібні та великі тріщини. Крайня довга горизонтальна тріщина візуально поділила екран на дві частини. Верхня частина білого кольору, де ледве проглядаються вертикальні кольорові смуги, та нижня частина, де чітко видно численні вертикальні кольорові стовпці. Над логотипом ЛГ квадратна сіра пляма, на якій кілька горизонтальних смуг, уздовж усієї нижньої рамки синя горизонтальна смуга (усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших трьох світлинах). У цій ситуації заміна РК матриці телевізора ЛГ можлива та фінансово вона набагато вигідніша, ніж купівля нового ідентичного телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну РК матриці телевізора ЛГ насамперед необхідно було замовити та купити ідентичну нову панель. Після її отримання від перевірених постачальників телемайстри демонтували розбитий екран, практично повністю розібравши для цього телевізор. Після встановлення нової РК матриці та виконання всіх необхідних налаштувань цей телевізор від популярного виробника ЛГ повністю в робочому стані. На останній світлині виразно видно, що зображення відмінної якості, функція Smart TV є. На цей ремонт із заміни нової матриці + безпосередньо на саму деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт, що полягав у заміні РК матриці в телевізорі + налаштуваннях коштував клієнту 3900 грн.

✓ Причини несправності

Не правильне поводження із сучасним РК телевізором, у якого за своєю конструкцією тонка, вразлива до механічних впливів матриця, є головною причиною виконання складного та дорогого ремонту. Цей випадок це чудово підтверджує, оскільки через удар на матриці з'явилася велика кількість різних пошкоджень.

✓ Рекомендації сервісного центру

При правильному подальшому поводженні цей відремонтований, ще практично новий РК телевізор від відомого та популярного виробника ЛГ прослужить багато років. Рекомендації у цьому разі стосувалися одного - дбайливого поводження з матрицею, яку замінили.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.