Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, що світиться, тріщини на екрані телевізора LG 43UK6750, чи можна поміняти екран на телевізорі.

Закінчення ремонту: 10.09.2019
Замовлення №: 90275
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий РК LED телевізор ЛДЖІ 43UK6750PLD, належить до лінійки 2018 року. Модель з такими перевагами – наявність функції Smart TV (WebOS), бездротового з'єднання Wi-Fi, роздільної здатності Ultra HD 4K. У телевізорі застосовано технологію покращення контрастності LG True Color та LG Dynamic Colour Enhancer. За якість об'ємного звучання відповідає акустична система із сумарною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі механічно пошкоджено екран після того, як під час гри діти вдарили по ньому деталлю залізного конструктора. Замовник, перш ніж транспортувати його в сервісний центр, зателефонував та проконсультувався, чи можна поміняти екран на телевізорі. Оскільки у нас завжди можна виконати такого роду ремонт та поміняти матрицю, замовнику дано позитивну відповідь.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж точно сказати, чи можна поміняти екран на телевізорі, потрібна діагностика, яка показала, що така можливість є. Як виявилося, через сильний удар на екрані утворилася дірка, що світиться, від якої в різні боки пішли глибокі та довгі тріщини (відмінно видно на світлині №1). Між тріщинами вертикальні різнокольорові стовпці, праворуч вони короткі, з лівої - довші. Права частина матриці світлого кольору, вздовж усієї нижньої рамки вона темніша. Між двома нижніми тріщинами широкі стовпці білого кольору. В такому випадку відповідь на питання - чи можна поміняти екран на телевізорі LG є позитивною.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову панель, що підходить за технічними характеристиками, та поміняли замість розбитої. Після цього зробили всі необхідні налаштування. Безпосередньо у сервісному центрі перевірили працездатність телевізора – зображення та звук відмінної якості, від пульта дистанційного пульта він працює. На ремонт + нову деталь, яку поміняли, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитого екрана, встановлення нового та наступні налаштування коштували замовнику 7500 грн.

✓ Причини несправності

Причина того, що був потрібний складний та дорогий ремонт цього сучасного телевізора, очевидна - це сильний удар по екрану залізною деталлю від конструктора. А оскільки екран РК-телевізора дуже тонкий та крихкий, його дуже легко можна пошкодити. Цей випадок це добре підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

Якщо з телевізором і далі поводитися не акуратно, таке питання - чи можна поміняти екран на телевізорі, стане не актуальним. Виходячи з цього, необхідно терміново провести роз'яснювальну роботу з дітьми, пояснивши їм як потрібно та можна поводитися з телевізором. Рекомендовано уникати надалі будь-якого контакту з новою матрицею, яку змінили!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.