Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, що світиться на матриці телевізора Sony KD-65S8505C, заміна вигнутої матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 20.08.2019
Замовлення №: 90159
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор преміум-класу Соні KD-65S8505C з вигнутою 65-дюймовою матрицею та наявністю великого апаратного оснащення з широкими можливостями, що забезпечуються прошивкою Android TV. Модель з можливістю відтворення 3D, в ній використовуються такі спеціальні технології обробки звуку та зображення, як DSEE або Advanced Contrast Enhancer. Бездротові можливості представлені підтримкою Bluetooth і NFC.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей сучасний телевізор з вигнутою, великого розміру матрицею, надіслали в нашу майстерню з м. Васильків Київської області під заміну, оскільки вона сильно пошкоджена. Як виявилося, вигнуту матрицю пробили гострим предметом, коли ненавмисно кинули його в телевізор. Як результат, потрібна складна та дорога заміна вигнутої матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Через удар на матриці, якій потрібна заміна, з'явилася дірка, від якої в різні боки пішли численні тріщини, одна з яких пройшла вздовж нижньої та всієї правої бічної рамки (добре видно на світлині №2). Зліва від дірки велика світла пляма, на якій чітко видно різнокольорові вертикальні смуги. Такі ж смуги уздовж правої бокової рамки. Ще три горизонтальні світлі лінії вздовж усього екрану. З такими механічними дефектами можлива тільки заміна вигнутої матриці телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну такої вигнутої матриці телевізора, його повністю розібрали (видно на світлині №3). Нам вдалося замовити та купити ідентичну 65" вигнуту матрицю і виконати результативну заміну, для чого використовували спеціальне обладнання. На останньому фото видно, що після всіх виконаних робіт зображення на екрані відмінної якості. На ремонт по заміні + саму матрицю замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова вигнута матриця + демонтаж розбитою та установка (заміна) нової коштували замовнику 30000 грн.

✓ Причини несправності

Як правило, не правильне, не акуратне поводження з сучасною телевізійною технікою, призводить до таких наслідків, як в даному конкретному випадку. Через появу на матриці дірки та інших механічних пошкоджень, потрібна була дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки телевізор із вигнутим екраном та з такою великою діагоналлю, досить дорогий, рекомендовано поводитись з ним максимально дбайливо, уникаючи ударів, поштовхів, залиття, перекосів та інших механічних впливів. При монтажі на настінний кронштейн, тримати як мінімум по чотирьох кутах, не допускаючи перегину або провисання екрану. Інакше від цього може виникнути дефект екрану у вигляді смуг, що не являється гарантійним випадком.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.