Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, що світиться через сильний удар на матриці телевізора LG 43UJ6307, заміна дисплея телевізора.

Закінчення ремонту: 24.06.2019
Замовлення №: 90306
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛДЖІ 43UJ6307 (LG) - це сучасний телевізор з передовими функціями, завдяки чому орієнтований на домашнє розважальне використання. У моделі використовується платформа LG Smart TV на базі WebOS 3.5. В якості дисплея задіяна 43-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів і підтримкою технології HDR.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор прислали в оригінальній упаковці з м. Оржиця (Полтавська область), оскільки у нього розбита матриця. У телевізор потрапили гострим і важким предметом, в результаті чого він повністю вийшов з ладу, зображення на екрані відсутнє. В даному випадку потрібна заміна дисплея телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

У телевізорі дуже сильно пошкоджений дисплей, в місці удару утворилася продовгаста дірочка, від якої в різні боки довгі і короткі тріщини (див. світлини №1 і 2). По всьому екрану численні вертикальні лінії і стовпці різної ширини. Уздовж всієї верхньої рамки широка світла смуга, яка до лівого кута темніє. Тут же велика світла пляма невизначеної форми. Очевидно, що з такою проблемою можлива виключно заміна дисплея телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни LED дисплея РК телевізора потрібно замовити і купити нову матрицю, яка за своїми параметрами відповідала б тій, що розбита. Після її отримання телемайстри акуратно демонтували зіпсовану деталь, а на її місце встановили нову. Після заміни виконані всі необхідні налаштування. На останній світлині добре видно, що зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт по заміні нового дисплея, на який видана гарантія коштував замовнику 7400 грн.

✓ Причини несправності

Тендітна і тонка матриця цього сучасного телевізора була пошкоджена через не акуратне використання, а саме, сильного удару. Це призвело до численних механічних пошкоджень і як результат, до дорогого ремонту, який полягав в заміні зіпсованого дисплея.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендація в цьому випадку може полягати в одному - правильному і акуратному використанні телевізора. Уникати будь-якого контакту з РК матрицею дисплея, оскільки один незручний рух, натискання або поштовх може знову її вивести з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.