Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Численні пошкодження матриці телевізора LG 32LF620U, послуги із заміни матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 14.01.2020
Замовлення №: 90870
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор ЛЖ 32LF620U, що увійшов до лінійки 2015 року, працює під керуванням процесора Triple XD Engine. У ньому використовується HD роздільна здатність 1366х768 пікселів, технології Dolby Digital, Virtual Surround, а також пасивна підтримка 3D. Ця модель підтримує такі аудіо формати як AAC, AC3, DTS, EAC3, HEAAC, MP2, MP3, PCM, RA, WMA. У неї є 2 роз'єми HDMI, порт USB, вихід на навушники (AUX) 3.5мм. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування Premium One Remote Control.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі з необережності механічно пошкоджений екран, на якому з'явилися різні дефекти, тому його використання не можливе. А оскільки ми протягом багатьох років надаємо якісні послуги із заміни матриці телевізора, він прийнятий у роботу. На прийманні замовник розповів, що пристрій використовувався на рідній підставці та був встановлений на спеціально придбану під нього тумбу. Попри те, що телевізор експлуатується близько 5 років, раніше до послуг телемайстрів замовник ще не звертався, тому що для цього не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що послуги із заміни матриці телевізора максимально актуальні, оскільки через удар з'явилося багато різних механічних пошкоджень. Ліворуч, ближче до бічної рамки (посередині), утворилася невеликого розміру дірочка, від якої в різні боки невеликі тріщини (див. світлину №2). Практично вся ліва сторона у численних вертикальних різнокольорових смугах різної довжини. Правіше логотипу LG широка растрова смуга світлого кольору, що складається з різноколірних ліній, що перетинаються. Всі ці дефекти виразно помітні на перших трьох світлинах. Завдяки великому досвіду у сфері надання послуг із заміни матриці телевізора ми не відмовили замовнику у виконанні ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед для виконання ремонту із заміни розбитої матриці знадобилася безпосередньо сама нова матриця, яку нам вдалося замовити та купити у перевірених постачальників. Тільки після її отримання було демонтовано розбиту панель, а на її місце встановлено нову. Також до переліку послуг входить налаштування всіх параметрів зображення та звуку. На останній світлині добре видно, що всі роботи виконані на високому професійному рівні, зображення відмінної якості. На цей ремонт + нову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість вищеописаної послуги з урахуванням ціни нової матриці та всіх налаштувань склала 3700 грн.

✓ Причини несправності

Така проблема, як у цьому конкретному випадку, є досить поширеною. Це пов'язано з тим, що сучасні моделі телевізорів максимально відрізняються від своїх попередників, і в першу чергу саме екраном (матрицею), який дуже тонкий, тендітний, вразливий до будь-яких, навіть не значних механічних впливів. Цей випадок добре демонструє, що через удар на матриці з'явилася дірка, тріщини, різноколірні смуги, що повністю вивело телевізор з ладу. А оскільки ця деталь не підлягає відновленню (реставрації), можлива лише її заміна, що потребує значних фінансових вливань.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не вдаватися до послуг із заміни матриці телевізора, замовнику рекомендовано акуратніше експлуатувати телевізор, особливо, якщо після ремонту він використовуватиметься на тій самій тумбі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.