Численні дефекти на матриці Samsung UE43J5500, замінити матрицю в телевізорі Самсунг.

Замовлення №: 
90206
✓ Пристрій, виробник, модель: 

LED телевізор Самсунг UE43J5500 з 43-дюймовою матрицею, зібраний в Кореї, відноситься до модельного ряду 2015 року. Він наділений здатністю 1920x1080 пікселів, частотою розгортки 400 PQI. За розважальний контент несе відповідальність Самсунг Smart TV, який працює на базі комунікацій, включаючи Ethernet, Wi-Fi і DLNA. Інтегрований тюнер з підтримкою цифрового кабельного і ефірного мовлення в стандартах DVB-T і DVB-C. Завдяки широкому набору роз'ємів, до телевізора можна підключати будь-які пристрої, включаючи ігрову приставку або AV-ресивер.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Необхідно замінити матрицю в телевізорі Самсунг, оскільки після падіння вона дуже сильно пошкоджена, на ній безліч різноманітних вад та дефектів. Зі слів замовника, телевізор з необережності зіштовхнули з тумбочки, на якій він був встановлений. Він впав на підлогу матрицею вниз, а оскільки на підлозі лежали різні предмети, в тому числі дитячі іграшки, вони пошкодили її ще більше. Він попросив замінити панель якомога швидше, оскільки без телевізора дуже складно.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб замінити матрицю в телевізорі Самсунг є всі підстави, оскільки в результаті падіння на ній велика сіра кругла пляма, на якій численні сколи (добре видно на світлині №3). Матриця практично вся в тріщинах, деякі з яких дуже довгі. Між тріщинами багато різнокольорових вертикальних ліній. Права сторона білого кольору, середина жовтого кольору, тут безліч пересічних ліній. Ліворуч проглядаються дві горизонтальні смуги (див. світлину №1). Замінити нову матрицю в даному випадку можливо, такий висновок зроблено після проведеної діагностики.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замінити матрицю в телевізорі Самсунг, для чого довелося замовляти нову ідентичну деталь, що відповідає всім параметрам. Після її отримання розбиту матрицю зняли і замінили на нову. На останньому фото добре видно, що після ремонту зображення на екрані телевізора від відомого виробника Самсунг відмінної якості. 

✓ Загальна вартість ремонту: 
Замінити матрицю в телевізорі від Самсунг разом з новою деталлю коштувало замовнику 7400 грн.
✓ Причини несправності: 

Доволі часто сучасні телевізори з тонкими екранами, встановлені на спеціальних тумбочках з різних причин падають на підлогу, і даний випадок це добре підтверджує. Як результат через появу різного роду механічних пошкоджень, можливо тільки лише замінити зіпсовану матрицю, що є досить дорогим ремонтом.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося замінити розбиту панель Самсунг на нову, замовнику рекомендовано більш дбайливо ставитися до телевізора, щоб не зіштовхнути його ще раз. Можливо, кращим рішенням стане розміщення його на стіні, тим більше, що для цих цілей в даній моделі Самсунг передбачено спеціальне кріплення.

заміна матриці телевізора Samsung UE43J5500
заміна матриці телевізора Samsung UE43J5500
заміна матриці телевізора Samsung UE43J5500
заміна матриці телевізора Samsung UE43J5500

Коментувати