Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Чорні вертикальні лінії на екрані телевізора Sony KDL32WD603, ремонт матриці на телевізорі Соні.

Закінчення ремонту: 24.12.2019
Замовлення №: 90808
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KDL-32WD603 - це "розумний" HD 32-дюймовий телевізор, в якому використовується графічний чіп X Reality PRO, LED підсвітка, а також 5-ватні стереодинаміки з підтримкою Dolby Digital Plus. Ця модель зібрана в Малайзії та ввійшла в лінійку 2016 року, вона наділена вбудованим цифровим тюнером мовних стандартів DVB-T2 та DVB-C, завдяки чому можливий перегляд ефірного та кабельного телебачення. У телевізора два HDMI роз'єми, два USB, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, запакований в оригінальну коробку, надіслали до нашої майстерні з міста Миколаїв. Причина – на лівій половині екрана з'явилися чорні вертикальні смуги. Поява таких дефектів на матриці вказує на те, що, можливо, буде потрібно ремонт матриці на телевізорі Соні, що має бути підтверджено попередньою діагностикою. Телефоном замовник попросив, щоб встигли зробити ремонт до Різдва з урахуванням доставляння, для нього це вкрай важливо.

✓ Діагностика сервісним центром
Коли увімкнули телевізор від популярної компанії Соні вже безпосередньо в сервісному центрі, то побачили, що зліва на екрані тонкі кольорові вертикальні смуги на зображенні (виразно видно на світлині №3). Поряд із цим уздовж верхньої рамки горизонтальна біла смуга, яка ближче до лівої сторони переходить у пунктирну. Над білою лінією цифри 002, у лівому верхньому кутку частина заставки, що складається з пунктирних кольорових ліній, а в правому нижньому куті залишилася світитися заставка «Немає сигналу. Будь ласка, перевірте підключення антени», яка двоїться. Всі ці дефекти на матриці можна побачити на перших трьох світлинах. Після розбирання пристрою та проведеної діагностики встановлено, що потрібний ремонт матриці на телевізорі Соні, мало того, він буде складним та дорогим, оскільки з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, відповідно потрібна їхня заміна.
✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки добре налагодженим зв'язкам із постачальниками ми змогли замовити та купити всі елементи матриці, які необхідно було замінити. Після їх отримання виконано їх заміну, що дозволило повністю розв'язувати проблему. На світлині №5 видно, що після ремонту матриці на телевізорі Соні всі дефекти зникли. Виконані налаштування зображення, яке відмінної якості. Після результативного ремонту телевізор ретельно запакований та відправлений замовнику до міста Миколаїв. На ремонт, який встигли виконати до Різдва, а також нові деталі йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці телевізора від компанії Соні із заміною багатьох елементів замовнику довелося заплатити 2500 грн.

✓ Причини несправності

До такої несправності, як у цьому випадку, досить часто схильні сучасні телевізори, і Соні не виняток. Як показує практика, ремонт однієї з найважливіших складових телевізора - матриці, коли на ній з'являються дефекти у вигляді смуг, потрібен з різних причин, коли її протерли занадто мокрою губкою або ганчіркою, використовували засоби, не призначені для очищення. Також несправність проявляється через неякісний контакт, коли проблема з драйверами або постійно перевищується споживана потужність, що імовірно стало причиною несправності в цьому конкретному випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, щоб уникнути проблем надалі, споживана потужність телевізора в робочому режимі не повинна перевищувати 35 Вт, споживана потужність в режимі очікування повинна бути на рівні не більше 0.50 Вт, а питома потужність робочого режиму складатиме 0.013 Вт/см2. Ці параметри встановлені виробником. Замовника також повідомлено про те, що в цій моделі режим «Вимкнено» відсутній, він не передбачений компанією виробником Соні.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.