Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Червоне зображення, кольорові перешкоди в Samsung LE40A550P1R, сервіс з ремонту матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 03.04.2020
Замовлення №: 00190
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD телевізор Самсунг LE40A550P1R, зібраний у Словаччині, наділений 40-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів, динамічною контрастністю 30 000:1 та системою кольоровості EU Multi. Телевізор з широким спектром портів та роз'ємів, таких як, HDMI, DVI, VGA, USB, компонентний вхід, композитний вхід, цифрове аудіо, AUX, вихід на навушники, SCART. У телевізорі використовується аудіосистема з об'ємним звуком SRS Trusurround XT та загальною вихідною потужністю 20 Ватт. До інших додаткових функцій моделі можна віднести картинку в картинці, таймер переходу в сплячий режим, годинник, автоматичний пошук каналів, автоматичне відключення живлення, а також ігровий режим.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою, оскільки у роботі телевізора виникли проблеми. А саме, на екрані червоне зображення, з'явилися кольорові перешкоди та смужки, тому перегляд став неможливим. Ми виконуємо ремонти телевізорів будь-якої складності, у тому числі надаємо сервіс з ремонту матриці телевізора, оскільки імовірно проблема саме в ній. На прийманні замовник розповів, що ця модель була придбана у 2008 році та за час експлуатації виходить з ладу не вперше. Кілька років тому він звертався до майстерні, оскільки телевізор перестав вмикатися. Тепер телевізор знову зламався. Коли його включили безпосередньо в сервісному центрі стало зрозуміло, що червоне зображення на темному тлі, з'явився кольоровий муар та смужки на зображенні, тому найімовірніше потрібно надання сервісу з ремонту матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині добре видно, наскільки сильно проявляється дефект. Зображення на екрані червоного кольору на темному тлі. Щоб точно дізнатися, чи знадобиться сервіс з ремонту матриці телевізора, а також що стало причиною виникнення такої несправності, була потрібна поглиблена діагностика. Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця LTP400HA01, Main board BN40-00079A з тюнером TCPW3001PD32S(H), шлейф BN96-07161F. Окрім того, до нас уже ремонтували блок живлення. У ході виконаної діагностики з'ясували, що без надання сервісу з ремонту матриці телевізора не обійтись, оскільки проблема саме в ній. Як виявилось, несправність досить серйозна. Це пов'язано з тим, що проблема виникла в ланцюгах LVDS, а саме в центральній платі та платі T-Con. Крім того, несправні планки матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю сервіс з ремонту матриці телевізора полягав у відновленні модулів, що вийшли з ладу, а саме, центральної плати, плати T-Con та планок матриці. У цьому випадку довелося перепаювати багато різних радіокомпонентів. До них входять діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів різного номіналу, також перепаяли одну мікросхему (див. світлину №4). Виконано пропаювання ланцюгів LVDS. Для цього досить складного ремонту використовували спеціальне ремонтне устаткування. В результаті після якісно наданого сервісу з ремонту матриці телевізора зображення відмінної якості. Всі вищеописані дефекти повністю усунуті, картинка на екрані яскрава та соковита, червоне тло повністю зникло, що підтверджує остання світлина. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За наданий сервіс з ремонту матриці телевізора з відновленням центральної плати та T-con, планок матриці сплачено 1800 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які у телевізорі виникла така складна несправність, кілька. На екрані червоніло зображення на темному тлі, з'явився кольоровий муар та смужки на зображенні через те, що з ладу вийшли основні модулі, що відповідають за передачу зображення. А саме, несправними виявилися ланцюги LVDS: центральна плата та плата T-con, або як її ще називають таймінг-контролер. Цей модуль є свого роду перетворювачем сигналів, які надходять з материнської (центральної) плати, в сигнали, що розпізнаються матрицею. Мало того, з ладу вийшли планки матриці, які також підлягали ремонту. Ситуація ускладнена тим, що раніше сервіс з ремонту телевізора вже надавалася, тоді відновлювали блок живлення, але це не зовсім коректно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Попри те, що сервіс з ремонту матриці телевізора був досить складним, при цьому максимально результативним. Оскільки цей телевізор вже досить старий (працює 12 років), більше того, виходить з ладу та ремонтується вже вдруге, замовнику рекомендовано експлуатувати його в більш щадному режимі. Правильно доглядати за телевізором! При виникненні надалі будь-яких збоїв у роботі телевізора, звертатися за допомогою в сервіси, що добре себе зарекомендували з ремонту телевізійної техніки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.