Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через удар тріщини та смуги на екрані Sony KDL32WD752, необхідна діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 11.03.2020
Замовлення №: 90764
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Соні KDL-32WD752, зібраний у Японії (2018 рік), має не лише привабливий зовнішній вигляд, але й добрі технічні характеристики. Модель з 32" матрицею, кутами огляду 178 градусів роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та індексом динамічних сцен 400 Гц. Модель доповнена функцією Smart TV (ОС Linux), у неї в наявності бездротовий модуль Wi-Fi. За якість звучання відповідають два вбудовані динаміки, загальною потужністю 10 Ват.  Телевізор з вбудованим медіаплеєром, що підтримує всілякі формати, можливістю запису на USB накопичувач. Роз'ємів та портів, включаючи 2 HDMI, USB та інші, вистачає для підключення різних додаткових зовнішніх пристроїв.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі складна несправність - розбитий екран, на якому через сильний удар з'явилися тріщини, кольорові смуги та інші ушкодження. Телевізор повністю вийшов з ладу, тому виникла потреба у діагностиці телевізора та дорогому ремонті. Від замовника дізналися, що телевізор придбали зовсім недавно, тому він хоче, щоб на діагностиці перевірили, чи після заміни матриці працюватиме Т2. Оскільки після ремонту він збирається відвести телевізор бабусі до села, а собі купити новий.

✓ Діагностика сервісним центром

Як показує практика, незалежно від складності несправності завжди є потреба в діагностиці телевізора, і цей випадок не є винятком. На перших двох фото добре видно, що удар по матриці був досить сильним, оскільки місце удару сколоте і від нього в різні боки розповзлись короткі та довгі тріщини. Біля верхньої рамки посередині біла смуга, між тріщинами багато вертикальних кольорових стовпців. На темному тлі екрана добре видно кольорові пунктирні смуги (див. фото №2). Праворуч залишилася світитися частина заставки, яка двоїться. Результати діагностики повідомили замовнику і він дав згоду на виконання ремонту із заміни матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед ми замовили та купили нову матрицю з характеристиками, що повністю відповідають розбитій. Телемайстри зняли розбитий екран і встановили новий, після чого повністю зібрали телевізор та виконали всі необхідні налаштування. На останньому фото добре видно, що працює цифрове ТБ формату T2, зображення на екрані чітке та яскраве. З усього видно, що для виконання діагностики телевізора були всі підстави. На цей ремонт + новий екран замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю, її встановлення з наступними налаштуваннями клієнт оплатив 5100 грн, діагностика в цю ціну не входить.

✓ Причини несправності

Проблема, коли в сучасному РК телевізорі розбитий екран, котрий потребує дорогого ремонту, досить розповсюджена. Це відбувається з вини самих користувачів, коли з тонкою матрицею поводять максимально не акуратно. Її легко пошкодити, навіть за незначного механічного впливу, не кажучи вже про сильний удар, як у цьому випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після діагностики та ремонту замовнику рекомендовано максимально акуратно доставити телевізор у село, ретельно продумавши упаковку. Поводитися з новою матрицею вкрай дбайливо, берегти від будь-яких, навіть не значних механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.