Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через сильний удар тріщини та інші пошкодження в Самсунг UE32J4000, діагностика ЛЕД телевізорів.

Закінчення ремонту: 30.12.2019
Замовлення №: 90861
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE32J4000 з 32-дюймовою (81,3 см) матрицею та ЛЕД підсвіткою, зібраний у 2016 році, з HD роздільною здатністю 1366x768 пікселів, Mega Contrast та автоматичним пошуком каналів. Модель із 2 портами HDMI, одним USB 2.0, Ethernet LAN (RJ-45), RF та іншими. У телевізорі використовується технологія обробки зображення Samsung Wide Color Enhancer Plus, є підтримка субтитрів. За якість звуку відповідає аудіосистема з двох динаміків з потужністю 10 Вт та технологіями DTS Premium Sound 5.1, DTS Studio Sound, Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі в механічному плані пошкоджено матрицю, на якій через необережні дії з боку користувачів з'явилися тріщини та інші дефекти. Замовник привіз розбитий телевізор до нас у майстерню на діагностику, після якої домовитися про те, щоб за прийнятну ціну ремонт із заміни екрана було виконано до Нового року, для нього це вкрай важливо. У нас завжди виконується діагностика ЛЕД телевізорів, і цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

Удар по матриці припав біля лівої рамки, приблизно посередині. В результаті від місця удару в різні боки розійшлися три тріщини, одна з яких є досить довгою. Навколо тріщини, яка йде в нижній лівий кут, утворилася сіра пляма (відмінно видно на перших трьох світлинах). Між тріщинами на всьому екрані різноколірні вертикальні стовпці. Посередині залишилася світитися заставка. Виконана в терміновому порядку діагностика ЛЕД телевізорів показала, що заміні підлягає лише розбита матриця, решта складових повністю справні. Після отримання всієї необхідної інформації, включаючи вартість ремонту, а також терміни його виконання, замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому конкретному випадку нам вдалося виконати ремонт із заміни матриці в найстисліші терміни, а саме до святкування Нового року. Це стало можливим завдяки добре налагодженим зв'язкам із перевіреними постачальниками. Після правильно виконаної діагностики ЛЕД телевізорів та вчасно отриманої нової матриці наші досвідчені телемайстри змогли правильно зняти розбиту деталь, для чого телевізор практично повністю розбирався, а на її місце встановити нову. На світлині №5 видно, що після заміни матриці виконані всі налаштування зображення, а саме, підсвітка, контраст, яскравість, чіткість, колір, тон. Звук гарної якості, від пульта дистанційного керування телевізор працює.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового екрану в телевізорі коштувала користувачеві 3900 грн, діагностика ЛЕД телевізорів виконана безплатно.

✓ Причини несправності

Необережне поводження з ЛЕД телевізором, який має тонку матрицю, завжди призводить до таких наслідків, як у цьому конкретному випадку. Незалежно від того, які механічні пошкодження на ній з'являться, чи то тріщина, скол, дірка, вм'ятина чи щось інше, результат один – дорогий ремонт! Це довела виконана діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки великому досвіду в цій сфері послуг замовник зможе зустріти Новий рік з відремонтованим телевізором. Однак він попереджений про те, що другий подібний ремонт може виявитися нерентабельним, тому поводитися з телевізором необхідно вкрай дбайливо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.