Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через механічні пошкодження темний екран, зображення не видно в телевізорі LG 39LA620V, знадобилася діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 05.05.2020
Замовлення №: 00203
✓ Пристрій, виробник, модель

39-дюймовий (99 см) LED телевізор ЛДЖІ 39LA620V (рік випуску 2013) поєднує в собі витончений дизайн, якісну збірку, відмінне зображення, широкі мультимедійні можливості та інтуїтивно зрозуміле управління. Модель із підтримкою функції Smart TV та вбудованого бездротового модуля Wi-Fi. Телевізор зі здатністю відтворення об'ємної картинки за допомогою використання системи тривимірної візуалізації 3D CINEMA. У комплекті до телевізора передбачено 4 пари стереоокулярів. Екран має FullHD роздільну здатність, кути огляду 178 градусів та частоту розгортки 200 Гц. Телевізор має 3 порти HDMI та 3 роз'єми USB, що перетворює його на повноцінний домашній розважальний центр. Два вбудовані динаміки по 10 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання забезпечують якісний реалістичний звук.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбитий екран, він темний, зображення не видно. Тому замовнику знадобилася діагностика телевізора, щоб з'ясувати, які модулі крім безпосередньо матриці вийшли з ладу, а також чи буде рентабельним ремонт. У сервісному центрі він розповів, що телевізор використовувався на спеціальній тумбі у вітальні, але його необережно зачепили та він упав на підлогу екраном вниз. Коли його підняли, то одразу зрозуміли, що телевізор не придатний для перегляду, оскільки на матриці численні механічні пошкодження, рамка при падінні не постраждала. Замовнику дуже важливо, щоб були перевірені на справність усі внутрішні модулі телевізора та визначено попередню вартість ремонту, тільки після цього він вирішить, як вчинити в цій ситуації.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що через падіння матриця постраждала дуже сильно. Вище логотипу LG утворився досить великого розміру скол, навколо якого сіра пляма. Біля нижньої рамки ще кілька сколів та багато дрібних тріщин. Від цього місця в різні боки розійшлися численні тріщини, частина тріщин зосереджена внизу екрана. Ще багато кругових тріщин посередині. Тут же видно крапки, що світяться. Трохи лівіше велика кругла пляма сірого кольору, вгорі якого багато маленьких крапок зеленого кольору. Невеликі білі плями зліва та праворуч над нижньою рамкою. Решта екрана чорного кольору. Дуже правильно, що знадобилася діагностика телевізора, за допомогою якої вдалося встановити, що поряд із заміною розбитої матриці знадобиться відновлення роботи живлення підсвітки екрана. Результати діагностики повідомили замовнику, який погодився на виконання ремонту.    

✓ Ремонт сервісним центром

Коли телевізор розібрали (демонтували розбиту панель) телемайстри встановили нову матрицю, яку довелося замовляти у постачальників. Також відновили роботу живлення підсвітки екрана, яке також постраждало під час падіння телевізора. На останній світлині видно, що телевізор повністю в робочому стані, на екрані відображаються налаштування, з яких підсвітку та контрастність бажано трохи зменшити. На новий екран + ремонт із його заміни видано гарантію.    

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну матриці, відновлення роботи живлення підсвітки екрана клієнт заплатив 5000 грн, діагностика виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправності телевізора стало його падіння з тумбочки на підлогу. Оскільки матриця у сучасних телевізорах відрізняється тонкістю та крихкістю, це призвело до того, що на ній з'явилися множинні дефекти у вигляді тріщин, сколів та плям. Через це телевізор повністю вийшов з ладу та його перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі знову не знадобилася діагностика цього РК телевізора та подальший дорогий ремонт, замовнику рекомендовано акуратніше з ним поводитися. Якщо телевізор і далі використовуватиметься на тій же тумбі, намагатися уникати з ним будь-якого контакту (не зачіпати, не штовхати, не кидати)! Також рекомендовано в налаштуваннях зменшити показник підсвітки та контрастності, що ніяк не вплине на якість зображення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.