Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Час від часу погано читає диски DVD плеєр Rotel RDV-1060, ремонт відеотехніки Rotel.

Закінчення ремонту: 11.05.2019
Замовлення №: 90263
✓ Пристрій, виробник, модель

DVD програвач Ротель RDV-1060 (Rotel) здатний відтворювати DVD-Audio і DVD-Video, а також відтворювати мультимедійні формати MP3 / WMA / JPEG. В даному плеєрі використовується прогресивна розгортка для PAL та NTSC. Відношення сигнал/шум складає 96 дБ.

✓ Заявлена несправність замовником

DVD плеєр надійшов до нашої майстерні разом з дистанційним пультом через, що погано читає диски. Оскільки ми виконуємо ремонт відеотехніки Rotel, то пристрій прийнято в роботу. Як виявилося дана відеотехніка періодично не читає DVD, не читає CD.

✓ Діагностика сервісним центром

Відеотехніку розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовуються плати 016E-1360A00 DB-1034_VER2.0, 016E-1361A00 DB-1034_VER2.0. Раніше її ремонт вже виконувався, механізм приводу деформований, імовірно після удару чи падіння, тріщини в шасі приводу ремонтувалися термоклеєм (світлина №3). В ході проведеної діагностики встановлено, що проблема з приводом DVD, відповідно ремонт відеотехніки Rotel буде направлений на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт відеотехніки Rotel з такою несправністю полягав у відновленні доріжки плати приводу, для чого використовувалося спеціальне обладнання, відрегульована механіка, замінено пасік. На цей ремонт, з позитивним результатом, замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту даного DVD плеєра від компанії Rotel склала 1000 грн.

✓ Причини несправності

Дана несправність виникла через кілька причин. По-перше, не коректно виконаний попередній ремонт, по-друге, не акуратне використання даної відеотехніки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував використовувати DVD програвач максимально акуратно та дбайливо, не допускати різноманітних механічних впливів, таких як удари, падіння, сильні поштовхи та вібрації. В іншому випадку ремонт не уникнути, швидше за все він буде нерентабельним!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.