Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Білий екран при включенні в телевізорі Ergo LE15C20, діагностика на телевізор.

Закінчення ремонту: 07.09.2019
Замовлення №: 90574
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Ерго LE15C20, що зібраний в Китаї, наділений 15-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1024x768 точок. Завдяки невеликим розмірам телевізор ідеально підходить для розміщення в невеликих приміщеннях, наприклад, на кухні. Він зручний в управлінні, у нього просте та інтуїтивно зрозуміле меню. За якість звуку відповідають два динаміки потужністю по 1,5 Ватт кожен. Модель укомплектована USB портом.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі білий екран при включенні, з такою заявленою несправністю він поступив в наш сервісний центр. Замовник попросив, щоб в першу чергу була зроблена діагностика на телевізор. Від нього дізналися, що пристрій використовується на кухні, де мало місця. Коли сталася поломка, він викликав телемайстра до себе додому, він приїхав, подивився і сказав, що модель досить застаріла та деталей для заміни вже не знайти. Клієнт все ж приніс його до нас з надією відремонтувати, але, якщо діагностика на телевізор покаже, що ремонт буде коштувати не дорожче 600 грн. Разом з телевізором він приніс блок живлення без шнура та пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

В сервісному центрі ТБ включився, але зображення немає та OSD (зображення, накладене на зображення екрану), білий екран. Щоб виконати діагностику на телевізор, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовуються динаміки TS3070UT1-4-5, плата main board T.VST29.03 з мікросхемою TSUMV39LU. Однак за допомогою діагностики на телевізор вдалося визначити, що раніше намагалися відновити працездатність плати T-con, але вона так і залишилася несправною.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося на компонентному рівні відновити плату T-con, для чого довелося замінити субмодуль DC-DC перетворювача живлення модуля T-con (добре видно на світлині №4). Цей ремонт виявився результативним завдяки тому, що правильно була виконана діагностика на телевізор, що дозволило точно визначити причину несправності.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна субмодуля DC-DC перетворювача живлення модуля T-con коштувала 600 грн., діагностика на телевізор безкоштовна.

✓ Причини несправності

Причиною білого екрану телевізора став вихід з ладу модуля T-con, який до нас намагалися ремонтувати, але не змогли, що повністю підтверджено виконаною в стаціонарних умовах сервісного центру діагностикою на телевізор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки модель вже досить застаріла, а також з урахуванням того, що вона вже ремонтована, рекомендовано експлуатувати ТБ в щадному режимі. Якщо знову виникнуть будь-які проблеми, негайно звертатися за допомогою до фахівців, які виконають діагностику і тільки потім ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.