Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Білий екран, немає зображення в Globex GU-6271 Nissan X-Trail, ремонт штатної автомагнітоли Ніссан.

Закінчення ремонту: 28.10.2019
Замовлення №: 90708
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатний мультимедійний навігаційний 2 DIN комплекс Глобекс GU-6271 Ніссан X-Trail з 6.2" TFT екраном Toshiba з підтримкою 2650000 кольорів та роздільною здатністю 800x480 пікселів. Автомагнітола з вбудованим GPS приймачем SirfStar3 на 20 каналів. Ця штатна автомагнітола з HI-FI підсилювачем потужністю 45 Вт на кожен із 4 каналів може бути встановлена в таких марках автомобілів, як X-TRAIL, QASHQAI, TIIDA, Note.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт штатної автомагнітоли Ніссан, у якої білий екран, немає зображення, також автомагнітола не бачить SD карти та USB флешки. Разом із ресивером замовник приніс до сервісного центру шлейф. Від нього дізналися, що раніше ремонт уже виконувався, тоді змінювали тачскрин, допаяли його шлейф, але після цього не працює екран та картоприймач.

✓ Діагностика сервісним центром

До нас цю штатну автомагнітолу принесли з відкрученою верхньою кришкою, передньою панеллю, а також не з усіма гвинтами. Початковий огляд показав, що відкручено передню панель (див. світлину №1), раніше намагалися замінити шлейф на кардрідері, але поставили не той, тому сталося коротке замикання та згоріло. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як DVD-привід SF-HD860MC, матриця E248908, процесор SUNPLUS SPHE8202TQ, мікросхема SAMSUNG K4S2816320-LC60. Однак в ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли модуль передньої панелі та плата приводу DVD, тому ремонт штатної автомагнітоли Ніссан має бути спрямований на їхнє відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою як ця, ремонт полягав у відновленні шлейфу кардрідера, відновленні монтажу передньої панелі. Було замінено багато компонентів, до яких входять шлейф-подовжувач 4 Pin тачскріна, транзистор польовий Р-канальний SMD, мікросхема SMD (видно на світлині №3). Після вищеописаного ремонту штатної автомагнітоли Ніссан вона повністю у робочому стані. На світлині №4 видно, що майстром поставлені 2 гарантійні пломби у вигляді стікерів, що саморуйнуються.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що полягав у відновленні шлейфу кардрідера та монтажу передньої панелі з перепаюванням багатьох деталей коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності цієї штатної автомагнітоли для автомобіля Ніссан став вихід з ладу модуля передньої панелі та плати приводу DVD. Також до нас автомагнітолу намагалися ремонтувати, але лише нашкодили, оскільки замінили не той шлейф на кардрідері, внаслідок чого коротнуло та згоріло.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано у разі виникнення будь-яких проблем звертатися за допомогою до професіоналів. Також необхідно загвинтити всі гвинти, що відсутні, перед встановленням цієї штатної автомагнітоли Ніссан в торпедо авто. Якщо є сумніви в правильності підключення роз'ємів, краще звернутися в СТО, щоб це виконали знаючі автоелектрики.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.