Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Білий екран, не працює радіо в автомагнітолі Mystery MDD-6250BS, ремонт автомагнітол Mystery.

Закінчення ремонту: 19.03.2020
Замовлення №: 00134
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна система Містері MDD-6250BS, виконана у форм-факторі 2DIN, виготовлена у 2013 році (Китай). Ця автомагнітола потужністю 50 Вт на кожен із чотирьох каналів здатна відтворювати музику та відео з CD, DVD, USB-накопичувачів, а також SD/MMC-карт. Модель доповнена еквалайзером з 4 попередніми налаштуваннями, також є аналоговий ТВ тюнер. Автомагнітола має сенсорний широкоекранний TFT дисплей діагоналлю 7 дюймів. До інших особливостей можна віднести підключення камери заднього виду до відеовходу та використання автомагнітоли як паркувальної системи.

✓ Заявлена несправність замовником

У головному пристрої не працює радіо, погано працює тачскрін (екран білого кольору), тому потрібен ремонт автомагнітол Mystery. Разом із несправною автомагнітолою замовник приніс до сервісного центру колодку з проводами. Від нього дізналися, що це не перша несправність, тому пристрій вже розкривали та ремонтували до нас, проте через деякий час він знову зламався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні автомагнітола має добрий вигляд, хоча на корпусі є потертості, а на екрані невеликі подряпини, що підтверджує перше фото. На зворотній стороні є наклейка з інформацією про модель, причому вона чимось залита, тому в деяких місцях неможливо прочитати (див.світлину №2). Пристій розібрали та з'ясували, що у даній моделі використовується плата PY-2248HG MB із мікросхемою Winbond W9864G6JH-6. Виконана діагностика показала, що ремонт автомагнітол Mystery неминучий, оскільки з ладу одночасно вийшли два компоненти - модуль дисплея та модуль тюнера.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності даної автомагнітоли від компанії Mystery виконані наступні дії: перепаяли різні радіодеталі (діоди, резистори, конденсатори), виконали пропаювання модуля тюнера (видно на четвертій світлині). Подальший ремонт полягав у заміні нового резистивного тачскріну 155х88 мм та його калібруванні. На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту автомагнітол Mystery зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, радіо також працює. Замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з пропаювання модуля тюнера, заміни та калібрування тачскрину, перепаювання інших деталей коштував замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причин виходу з експлуатації цієї автомагнітоли від компанії Mystery кілька. Як показала діагностика, з ладу вийшов модуль тюнера, тому для відновлення знадобилася його пропайка. Також несправним був тачскрін, який не підлягав ремонту,  його замінили та відкалібрували. Така проблема виникла не сама по собі, а з вини користувача, оскільки старий тачскрін був продавлений.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту замовнику надали кілька рекомендацій щодо подальшої правильної експлуатації автомагнітоли. У налаштуваннях - встановити яскравість на 03, так відображення буде кращим. Не тиснути сильно на екран! Поводитися з головним пристроєм максимально акуратно, враховуючи той факт, що ремонт виконується не вперше.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.