Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Білі смуги на сірому тлі замість зображення в LG 32LK6100, ремонт екрана телевізора зі смужками.

Закінчення ремонту: 12.03.2020
Замовлення №: 00089
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор ЕЛЖІ 32LK6100PLB (2018 року випуску), з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, кутом огляду 178 градусів і частотою розгортки 60 Гц. Модель із функцією Смарт ТВ (webOS 4.0), вбудованим Wi-Fi модулем, у ній використовується потужний чотириядерний процесор зображення. Якість звуку досягається внаслідок двох вбудованих динаміків із загальною потужністю 10 Вт. У телевізорі використовується 3 мультимедійні інтерфейси високої чіткості HDMI, в наявності також 2 USB 2.0, Ethernet RJ45, Optical Audio Ou та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру доставили телевізор зі складною несправністю - на екрані замість зображення з'явилися білі смуги на сірому тлі. Оскільки великий досвід роботи та наявність спеціального ремонтного обладнання дозволяє нам виконувати ремонт екрана телевізора зі смужками, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор увімкнули та стало зрозуміло, що на матриці з'явилися білі широкі смужки на сірому, а зображення взагалі немає. Усі дефекти на екрані телевізора виразно видно на перших трьох фото. Пристрій розібрали та з'ясували, що у телевізорі використовується блок живлення E247691 PCB:EAX57165201(1.9), а діагностика підтвердила припущення майстра, що з ладу вийшла плата матриці. Крім того, несправна плата T-con, тому ремонт екрана телевізора зі смужками буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати матриці та плати T-con (або таймінг-контролера) довелося перепаювати багато різних деталей. Таймінг-контролер є перетворювачем сигналів, що надходять з основної плати в сигнали, котрі здатна розпізнати матриця.  Замінили наступне: резистори, діоди, електролітичні конденсатори різного номіналу (див. фото №4). Після такого ремонту екрана телевізора смужки повністю зникли, зображення відмінної якості, про що свідчить останнє фото. На цей складний, але результативний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Виконаний ремонт плат матриці та Т-кон з перепаюванням багатьох деталей обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

Багаторічний досвід, яким можуть похвалитися телемайстри нашого сервісного центру вказує на те, що поява таких дефектів на екрані сучасних телевізорів (наразі вертикальних білих смужок на сірому фоні) відбувається з кількох причин. Це - проблема з драйверами, людський фактор, коли постійно перевищується споживана потужність та інше. У цьому випадку смужки з'явилися через вихід з ладу плати матриці й плати T-con.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати телевізор після ремонту, то йому в сервісному центрі надали корисні рекомендації щодо подальшої його експлуатації. З його боку це було правильно негайно звернутися за допомогою, оскільки завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту цей телевізор зможе бездоганно працювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.