Білі смуги на сірому тлі замість зображення в LG 32LK6100, ремонт екрана телевізора зі смужками.

Замовлення №: 
00089
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий телевізор ЕЛЖІ 32LK6100PLB (2018 року випуску), з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, кутом огляду 178 градусів і частотою розгортки 60 Гц. Модель із функцією Смарт ТВ (webOS 4.0), вбудованим Wi-Fi модулем, у ній використовується потужний чотириядерний процесор зображення. Якість звуку досягається внаслідок двох вбудованих динаміків із загальною потужністю 10 Вт. У телевізорі використовується 3 мультимедійні інтерфейси високої чіткості HDMI, в наявності також 2 USB 2.0, Ethernet RJ45, Optical Audio Ou та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До сервісного центру доставили телевізор зі складною несправністю - на екрані замість зображення з'явилися білі смуги на сірому тлі. Оскільки великий досвід роботи та наявність спеціального ремонтного обладнання дозволяє нам виконувати ремонт екрана телевізора зі смужками, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Телевізор увімкнули та стало зрозуміло, що на матриці з'явилися білі широкі смужки на сірому, а зображення взагалі немає. Усі дефекти на екрані телевізора виразно видно на перших трьох фото. Пристрій розібрали та з'ясували, що у телевізорі використовується блок живлення E247691 PCB:EAX57165201(1.9), а діагностика підтвердила припущення майстра, що з ладу вийшла плата матриці. Крім того, несправна плата T-con, тому ремонт екрана телевізора зі смужками буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності плати матриці та плати T-con (або таймінг-контролера) довелося перепаювати багато різних деталей. Таймінг-контролер є перетворювачем сигналів, що надходять з основної плати в сигнали, котрі здатна розпізнати матриця.  Замінили наступне: резистори, діоди, електролітичні конденсатори різного номіналу (див. фото №4). Після такого ремонту екрана телевізора смужки повністю зникли, зображення відмінної якості, про що свідчить останнє фото. На цей складний, але результативний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Виконаний ремонт плат матриці та Т-кон з перепаюванням багатьох деталей обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності: 

Багаторічний досвід, яким можуть похвалитися телемайстри нашого сервісного центру вказує на те, що поява таких дефектів на екрані сучасних телевізорів (наразі вертикальних білих смужок на сірому фоні) відбувається з кількох причин. Це - проблема з драйверами, людський фактор, коли постійно перевищується споживана потужність та інше. У цьому випадку смужки з'явилися через вихід з ладу плати матриці й плати T-con.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Коли замовник прийшов забрати телевізор після ремонту, то йому в сервісному центрі надали корисні рекомендації щодо подальшої його експлуатації. З його боку це було правильно негайно звернутися за допомогою, оскільки завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту цей телевізор зможе бездоганно працювати ще тривалий час.

Ремонт матриці телевізора LG 32LK6100PLB
Ремонт матриці телевізора LG 32LK6100PLB
Ремонт матриці телевізора LG 32LK6100PLB
Ремонт матриці телевізора LG 32LK6100PLB
Ремонт матриці телевізора LG 32LK6100PLB

Коментувати