Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато різних механічних пошкоджень на екрані телевізора LG 43LF631V, можливість діагностики телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 18.04.2020
Замовлення №: 00194
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD телевізор із 43-дюймовою матрицею ЛДЖ 43LF631V (LG), зібраний у грудні 2015 року (Нідерланди), наділений функцією Smart TV (WebOS 2.0) та бездротовим модулем Wi-Fi. Модель з кутом огляду 178 градусів, роздільною здатністю екрана Full HD, індексом динамічних сцен 450 кадр/сек (при частоті кадрів 50 Гц). Особливістю телевізора є розширені бездротові можливості та наявність власних накопичувачів об'ємом 4 ГБ. Телевізор наділений 3 роз'ємами HDMI, 3 USB, портом SCART та багатьма іншими, перетворюючи його на повноцінний домашній розважальний центр. Два вбудовані динаміки по 10 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання Virtual Surround Plus відповідають за об'ємний кришталево чистий звук.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні, де завжди є можливість діагностики телевізорів LG та подальший ремонт будь-якої складності, звернулися іноземці з проблемою - у телевізорі розбито матрицю. З їхньої розповіді стало зрозуміло, що пристрій використовувався на рідній підставці та був встановлений на столі. По необережності телевізор зачепили та він упав на підлогу. Попри те, що на підлозі був килим, коли підняли телевізор, одразу зрозуміли, що проблема серйозна та без заміни матриці не обійтися, оскільки на ній численні механічні пошкодження. Відшукавши в інтернеті координати нашого сервісного центру іноземці привезли до нас пристрій, оскільки дізналися, що у нас є можливість діагностики телевізорів LG, в якому поряд із матрицею під час падіння могли вийти з ладу інші складові. Після оголошення загальної суми ремонту замовники погодились на його виконання.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що під час падіння матриця постраждала досить сильно. У верхньому правому кутку з'явилася сітка з дрібних тріщин та крапок. Вздовж усієї нижньої рамки різнокольорові плями невизначеної форми з переважанням сірого та світло зеленого кольорів. Тут же кілька довгих та глибоких тріщин. Ближче до правого нижнього кута кольорові, невеликі по довжині вертикальні стовпці та смуги. Уздовж правої бічної рамки дві вертикальні пунктирні лінії, одна сірого кольору, інша жовтого. Решта екрана темна. Усі механічні пошкодження екрана чітко видно на перших двох світлинах. Для можливості виконання діагностики телевізорів LG в нашій майстерні є всі умови, тому насамперед телевізор розібрали та продіагностували всі його складові. Це дозволило дізнатися, що заміні підлягає лише розбита матриця, решта компонентів (плати, шлейфи та інші деталі) при падінні не постраждали. Завдяки можливості діагностики телевізорів LG ми знаємо, як результативно виконати його ремонт.    

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити – замовити та купити для цього телевізора нову ідентичну матрицю LG. Після її отримання телемайстри демонтували екран з механічними пошкодженнями та на його місце встановили новий. Проблема погіршилася тим, що для виконання всіх налаштувань зображення був потрібний переклад меню, яке виявилося повністю арабською мовою (добре видно на світлинах №4 та 5). Можливість діагностики телевізорів LG та правильно виконаний ремонт із заміни матриці з наступними налаштуваннями повернули телевізору друге життя. Зображення та звук відмінної якості, від пульта дистанційного керування телевізор працює. На цей ремонт та безпосередньо нову матрицю замовникам видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни матриці, з урахуванням її вартості + налаштування замовники заплатили 6000 грн, при цьому скористалися можливістю безкоштовної діагностики телевізорів LG.

✓ Причини несправності

Однією з самих незахищених частин будь-якого телевізора, і LG не виняток, є екран, який максимально легко пошкодити. Будь-який, навіть незначний механічний вплив, будь то удар, сильне натискання, перекіс або падіння повністю виведе телевізор з ладу. Цей випадок це чудово підтверджує, тому що в результаті падіння зі столу в телевізорі дуже сильно розбилася тонка та тендітна матриця. Замовники скориставшись можливістю безкоштовної діагностики телевізорів LG точно довідалися про ціну подальшого ремонту, який наші телемайстри виконали максимально успішно. Оскільки в телевізорі було все меню арабською мовою, це викликало деякі труднощі в налаштуванні, при цьому цю проблему також вирішили позитивно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовники прийшли забирати відремонтований телевізор їм рекомендували тільки одне - берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів. Якщо надалі відремонтований телевізор використовуватиметься на тому ж столі, бути максимально уважними та акуратними, щоб знову не зачепити та не зіштовхнути його на підлогу. Звичайно, якщо це станеться, можна буде знову скористатися можливістю діагностики телевізорів LG, при цьому не факт, що повторний ремонт із заміни розбитої матриці виявиться рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.