Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато тріщин біля правої рамки в телевізорі Samsung UE32N4500, заміна РК екрану телевізора Самсунг.

Закінчення ремонту: 20.06.2019
Замовлення №: 90380
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32N4500AU - це 32-дюймовий «розумний» РК LED телевізор початкового рівня, створений південно-корейським виробником. Модель з підтримкою технологій Micro Dimming Pro, PurColour і Ultra clean view. Призначена для користувача платформа Самсунг Smart TV сумісна з мобільним iOS/Android-додатком Smart Things. Телевізор оснащений вбудованим медіаплеєром і доповнений функцією Time Shift.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки в телевізорі розбитий екран, зображення повністю відсутнє, єдиним вирішенням даної проблеми є заміна РК екрану телевізора Самсунг. З розповіді клієнта з'ясували, що в телевізор, який був встановлений в ніші меблів, потрапили важким предметом. У цей час телевізор був включеним, але після удару зображення повністю зникло, звук при цьому залишився.

✓ Діагностика сервісним центром

Удар припав біля правої рамки, він був настільки сильним, що в цьому місці утворилася сітка, що складається з дрібних тріщин. Крім того, тріщини розповзлися по всьому екрану, в деяких місцях вони переливаються різними кольорами (добре видно на світлині №1). Крім того, в місці удару утворилася велика сіра пляма. Інша частина матриці чорного кольору. Очевидно, що в даній ситуації можлива виключно заміна РК екрану телевізора Самсунг, на що замовник дав свою згоду. В ході діагностики з'ясувався такий нюанс, що з ладу вийшов роз'єм шлейфу матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Перш ніж виконувати заміну РК екрану LED телевізора Самсунг, необхідно було замовити і купити нову деталь. Після її отримання демонтована розбита панель і виконана результативна заміна. Відновлено роз'єм шлейфу матриці. Після заміни нового екрану виконані налаштування зображення, воно відмінної якості. Перевірений також звук і робота телевізора від пульта дистанційного керування.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна РК матриці + ремонт роз'єму шлейфу до неї в цілому обійшлися клієнту в 3800 грн.

✓ Причини несправності

Встановлюючи сучасний РК телевізор, у якого дуже тонка і вразлива панель в ніші меблів, користувач повинен був врахувати всі ці нюанси, відповідно поводитися з пристроєм вкрай акуратно. Оскільки ці правила не були дотримані, це призвело до складного і дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Якщо в подальшому телевізор буде знову використовуватися в ніші меблів, рекомендовано стежити за тим, щоб на новий екран не було ніяких механічних впливів. Кращим рішенням стане установка телевізора на стіні, тим більше, що для цього в даній моделі передбачено спеціальне кріплення стандарт VESA 100x100.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.