Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато дефектів на екрані телевізора LG 49SM8200, скільки коштує заміна екрана телевізора в Україні.

Закінчення ремонту: 06.03.2020
Замовлення №: 00120
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор ЛДЖІ NanoCell 49SM8200PLA, зібраний у Польщі увійшов до лінійки 2019 року, він наділений 49-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 4K UHD 3840x2160 пікселів, LED підсвіткою та функцією Smart TV (WebOS). Цей телевізор з частотою оновлення екрана 100 Гц, бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. У нього є відмінний набір портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 2 USB, Ethernet (LAN) та інші. Модель з підтримкою аудіо форматів AAC, AC3, AC4, apt-X, DTS, DTS Express, DTS-HD, EAC3, HEAAC, MP2, MP3, PCM, WMA.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі, що надійшов до нашої сервісної майстерні, дуже сильно пошкоджена матриця, на ній множинні механічні пошкодження, які з'явилися внаслідок удару, про що на прийманні розповів замовник. Оскільки телевізор практично новий (придбаний наприкінці 2019 року), а також дізнавшись скільки коштує заміна екрана телевізора в Україні, він вирішив виконувати ремонт, бо ціна ідентичної нової моделі ТБ значно вища.

✓ Діагностика сервісним центром

В телевізорі пробитий екран, тут з'явилася невелика дірка, від якої в різні боки тонкі тріщини різної довжини. На перших трьох світлинах добре видно, що загалом усі механічні дефекти зосереджені у верхньому правому кутку телевізора. Між тріщинами численні вертикальні кольорові смуги та білі плями. Поверх смуг видно чорну розмазану пляму. Мало того, по всьому екрану, там, де залишилося зображення, вертикальні та горизонтальні лінії, що ледве проглядаються. Також залишилася заставка «Канали не налаштовані». У цьому випадку, дізнатися, скільки коштує заміна екрана телевізора в Україні, можна буде після того, як будуть перевірені на справність усі інші складові. Для цього телевізор розібрали та провели діагностику, яка показала, що потрібна лише заміна зіпсованого екрана, решта модулів повністю справні.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед ми зв'язалися з постачальниками в Україні, та дізналися, чи є можливість замовити та купити ідентичний новий екран, а також скільки він буде коштувати. Після його отримання було знято зіпсовану панель, а на її місце встановлено нову з наступними налаштуваннями. На останній світлині цей телевізор після складного та дорогого ремонту, на який видано гарантію. З тим, скільки коштувала заміна нового екрану телевізора в Україні, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни нового екрану, куди входить демонтаж, встановлення, налаштування + сама нова деталь коштує 11000 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку по екрану був сильний удар, а оскільки за своєю конструкцією він досить тонкий, це призвело до того, що на ньому з'явилася дірка та безліч інших механічних пошкоджень. З боку користувача це був правильний крок спочатку дізнатися, скільки буде коштувати виконати заміну LED екрану телевізора в Україні та виконати результативний ремонт, ніж придбати новий телевізор, який у рази дорожчий.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника завірили у тому, що при правильній подальшій експлуатації цей сучасний, практично новий телевізор зможе ще тривалий час радувати своєю якісною роботою. Рекомендовано поводитися з новим екраном вкрай акуратно, оскільки не відомо, скільки такий ремонт буде коштувати, якщо знадобиться ще раз.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.