Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Внаслідок падіння розбили матрицю в телевізорі Xiaomi Mi LED TV 4S 43" UHD 4K (L43M5-5ARU), заміна матриці телевізора Xiaomi.

Закінчення ремонту: 10.04.2020
Замовлення №: 00173
✓ Пристрій, виробник, модель

Ксіомі Mi LED TV 4S 43" UHD 4K (L43M5-5ARU) - це бюджетний "розумний" 4К телевізор, зібраний у Китаї в 2020 році. Модель з функцією Smart TV працює під управлінням сучасної операційної системи Google Android TV. Модель наділена 43 -дюймовою LCD матрицею з LED підсвіткою та 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Цей телевізор від компанії Xiaomi наділений безліччю корисних функцій, включаючи вбудований Wi-Fi модуль, можливість керування зі смартфона, керування голосом та керування жестами. У телевізора багатий набір портів та роз'ємів, таких як, 3 HDMI, 2 USB, CI (PCMCIA) слот, RJ-45, антенний вхід RF, AV роз'єми. Модель з кутом огляду 178° та загальною вихідною потужністю звуку 16 Вт, відповідає всім вимогам сучасного користувача. Вона працює під керуванням потужного чотириядерного процесора зображення CA55 (1.4 ГГц) (відеоядро ARM Mali-470 MP3).

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібна заміна матриці телевізора Xiaomi, у якого вона дуже сильно розбита. У сервісний центр його доставили в оригінальній коробці. Замовник розповів, що матрицю розбили через два дні після покупки. Це сталося випадково, коли намагалися розмістити його на стіні, але з необережності не втримали та впустили на підлогу. Мало того, перед тим, як упасти на підлогу, телевізор екраном вдарився об куток каміна, над яким він планувався використовуватися. Коли його підняли, то одразу зрозуміли, що ситуація є критичною, оскільки весь екран у суцільних пошкодженнях. Оскільки в цій ситуації гарантійний ремонт неможливий, необхідно, щоб заміну матриці в цьому телевізорі Xiaomi виконали ми. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері послуг, тому взялися за виконання такого ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що матриця у жахливому стані. Через падіння та сильний удар на ній утворилося багато різних механічних пошкоджень. Насамперед це тріщини - довгі, короткі, глибокі та тонкі. Здебільшого вони зосереджені з лівого боку. Посередині та біля нижньої рамки їх настільки багато, що це більше схоже на білі плями. Візуально це нагадує перо павича. З правого боку з'явилося кілька вертикальних, досить товстих ліній - дві зелені, а між ними фіолетового кольору. Уздовж усієї бічної правої рамки також тріщини. Усі дефекти добре видно на перших трьох світлинах. Діагностика показала, що потрібно тільки заміна матриці телевізора Xiaomi, інші комплектуючі при падінні не постраждали.

✓ Ремонт сервісним центром

Головною проблемою цього негарантійного ремонту стало те, що насамперед необхідно було замовити та купити для заміни нову оригінальну матрицю Xiaomi. Після її отримання телемайстри зняли розбиту панель, відкрутивши гвинти на задній кришці та від'єднавши всі шлейфи. Після цього було встановлено новий екран та виконано всі налаштування. На останній світлині видно, що після заміни матриці телевізора Xiaomi він повністю у робочому стані, зображення відмінної якості, всі функції працюють.

✓ Загальна вартість ремонту

Придбана нова матриця, її встановлення та виконані налаштування обійшлися замовнику 7400 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстрам нашого сервісного центру часто доводиться стикатися з такими несправностями, як у цьому конкретному випадку. Цей випадок неординарний тим, що матрицю телевізора розбили через два дні після придбання. Це сталося через те, що користувач намагався вперше самостійно встановити гарантійний телевізор на стіні, вирішивши заощадити на монтажниках, однак через недосвідченість впустив його на підлогу. В результаті телевізор повністю вийшов з ладу, оскільки головний його складник (тонка матриця) розбився, відповідно перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Основною рекомендацією в цьому випадку може бути лише встановлення відремонтованого телевізора фахівцями, які точно знають, як це правильно зробити. Якщо все ж таки буде прийнято рішення про встановлення самостійно, тоді варто врахувати вагу телевізора, яка становить 10 кг. Ким би не було встановлено телевізор, надалі берегти матрицю від будь-яких механічних впливів. Нехтуючи цими простими правилами не уникнути надалі складної та дорогої заміни матриці цього телевізора від популярної компанії Xiaomi.

Николай

12.01.2024

Разбита матрица телевизора Ксяоми L50M-5ARU, возможно ли это исправить очень жду вашего ответа заранее спасибо.

Вітаємо! Орієнтовний бюджет – 10 000 грн. Щоб отримати точнішу відповідь, нам потрібна повна і точна модель телевізора. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте нам за вказаним вище номером. Будь ласка, зв’яжіться з нами щодо деталей ремонту. Ознайомившись з орієнтовним бюджетом, можна здавати в ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.