Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Внаслідок падіння численні дефекти на матриці телевізора Sony KDL-43W808C, заміна матриці японського телевізора.

Закінчення ремонту: 21.04.2020
Замовлення №: 00069
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні BRAVIA KDL-43W808C - це 43-дюймовий японський телевізор з LED підсвіткою, що увійшов до лінійки 2015 року та зібраний у Словаччині. Цей 3D телевізор має безліч корисних функцій, в ньому використовується Smart TV (ОС Android TV), є бездротовий WI-Fi модуль. Користувач має можливість дивитися контент зі свого смартфона на великому екрані телевізора, знаходити відповіді на запитання голосовим керуванням. У телевізорі використовується потужний процесор X-Reality PRO. Модель наділена широким спектром портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 3 USB, вхід IF, оптичний цифровий вихід, композитний відеовхід, компонентний відеовхід (Y/Pb/Pr), SCART та інші. Телевізор з кутом огляду 178° та підтримкою відеосигналів 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i, 24p True Cinema.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який зірвався зі стіни та впав на підлогу, дуже пошкоджено матрицю, на якій багато різних механічних пошкоджень. Замовнику потрібно, щоб була виконана заміна матриці японського телевізора, з таким проханням він звернувся до нашого сервісного центру. Від нього дізналися, що коли виникла проблема, він намагався самостійно телевізор розібрати та спробувати вирішити проблему. Але в процесі зрозумів, що це не можливе, тому з'єднавши деталі липкою стрічкою (див. світлину №3) звернувся за допомогою. Також клієнт розповів, що телевізор використовувався на стіні у вітальні над тумбою. Коли телевізор падав, він спочатку вдарився об тумбу, а потім впав на підлогу.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у розібраному вигляді, відсутні болтики, бічні планки рамки екрана відкручені. Замість зображення на екрані є численні механічні дефекти. Посередині екран пробитий, тут утворилася невелика дірочка, навколо якої багато дрібних тріщин та пляма сірого кольору. Імовірно, саме цим місцем телевізор вдарився об тумбу. По всьому екрану багато тріщин різної довжини та глибини. З лівого боку з'явилися плями яскраво синього та білого кольорів, які зосереджені вздовж тріщин. Посередині велика сіра пляма (можливо відшарування матриці). Від логотипу право з'явилася велика пляма білого та сірого кольорів. Тут же кілька вертикальних стовпців. Усі дефекти матриці добре видно на перших двох світлинах. Попри всі вищезгадані механічні пошкодження, заміна матриці японського телевізора можлива.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту із заміни матриці японського телевізора необхідно було купити нову деталь. Нам вдалося це зробити, оскільки за багаторічну роботу вдалося налагодити надійні зв'язки із постачальниками. Після її отримання зроблено заміну матриці з наступними налаштуваннями. На останній світлині видно, що робота функцій збережена, зображення на екрані відмінної якості – яскраве та контрастне. Також знайшли відсутні болти та якісно зібрали телевізор. На нову матрицю та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю та ремонт по її заміні в японському телевізорі + виконані налаштування, підбір болтиків, збирання планок та інших кріплень матриці, замовник заплатив 7000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої складної несправності, коли на екрані з'явилися численні механічні дефекти, стало те, що телевізор зірвався зі стіни та впав на підлогу екраном вниз. Мало того, матриця виявилася пробитою, оскільки спочатку налетіла на кут тумби. Проблема посилилася тим, що не знаючи, як правильно вчинити в цій ситуації, користувач почав самостійно розбирати телевізор, повідкручував бічні планки рамки екрана. В результаті було втрачено болти. Поєднавши деталі скотчем, у такому вигляді він доставив телевізор до майстерні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту із заміни матриці цього японського телевізора, замовнику рекомендовано поводитися з ним максимально акуратно. Цей телевізор із порівняно невеликою вагою (10.9 кг). Але, попри це, найкращим рішенням стане виклик майстра, який точно знає, як правильно розрахувати кріплення для надійної установки телевізора на стіні. Телевізор більше самостійно не розбирати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.