Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відключилася під час роботи по блютузу Phantom DVM-6500G, ремонт штатної автомагнітоли Мазда 6.

Закінчення ремонту: 10.12.2019
Замовлення №: 90826
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна навігаційна автомагнітола Фантом Мазда 6 DVM-6500G призначена для встановлення замість штатного головного пристрою в автомобілі Мазда 6 2008 - 2012 року випуску. Модель з 7-дюймовим сенсорним резистивним TFT HD екраном з роздільною здатністю 800х480 пікселів, вбудованим ТВ-тюнером на 40 каналів, гучним зв'язком Bluetooth (версія 3.0), інтегрованою 3D GPS навігацією (модуль Sirf Star III), а також підсилювачем с потужністю 45 Вт на кожен із 4-х каналів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт штатної автомагнітоли Мазда 6, у роботі якої виникли проблеми. З його слів дізналися, що автомагнітола працювала по Bluetooth зі смартфоном, а потім несподівано під час роботи відключилася. До цього головний пристрій працював добре, а оскільки зламався вперше, відповідно його ремонт теж виконується вперше. Як виявилося, штатна автомагнітола зупиняє відтворення, сама перемикає треки під час роботи від блютузу, не налаштовується FM.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей ресивер в автомобіль Мазда 6 надійшов у хорошому стані, на першій світлині видно, що у нього досить акуратний вигляд - корпус, кнопки управління та екран без будь-яких механічних пошкоджень. Щоб правильно визначити несправність та надалі виконати ремонт штатної автомагнітоли мазда 6 знадобилася діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Вона показала, що з ладу вийшов модуль управління, а також заміні підлягає правий енкодер, який розсипався всередині.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності модуля управління, виконано пропаювання мікротріщин, для чого довелося використовувати спеціальну паяльну станцію (див. світлину №4). Також замінено правий енкодер (видно на останній світлині). Після такого ремонту штатної автомагнітоли Мазда 6, на який видано гарантію, всі заявлені несправності повністю усунуті.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля управління цього штатника з пропаюванням мікротріщин + перепаювання правого енкодера коштував замовнику 1100 грн.

✓ Причини несправності
Поява на платі управління мікротріщин, вихід з ладу правого енкодера (регулятора гучності на цій штатній магнітолі), який розсипався всередині імовірно стався через тривалу інтенсивну експлуатацію. Все це негативно позначилося на працездатності пристрою, якому знадобився ремонт.
✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного, професійно виконаного ремонту ця штатна автомагнітола для автомобілів Мазда 6 зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Рекомендовано поводитися з енкодерами максимально дбайливо, особливо з лівим, ремонт якого ще не виконувався!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.