Темний екран, взагалі не видно зображення в LG 42LN575V, ремонт системи підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
90640
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Телевізор ЛДЖ 42LN575V, що зібраний в 2013 році, з підтримкою технології Smart TV, можливістю підключення веб-камери та пульта ДУ Magic Remote. Екран телевізора наділений діагоналлю 42 дюйми, системою світлодіодної підсвітки та широкими кутами огляду 178 градусів. Для досягнення високої якості об'ємного звуку в телевізорі використовується 2.0-канальна аудіосистема з технологією Virtual Surround Plus та загальною вихідною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор надійшов у сервісний центр із заявленою проблемою - замість зображення темний екран. Зі слів замовника, картинка взагалі не проглядається, навіть якщо на екран навести яскравий промінь світла, силуети ледь-ледь видно. Виходячи з практики, проблема у підсвітці, тому імовірно знадобиться ремонт системи підсвітки телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Під час первинного огляду з'ясували, що телевізор у задовільному стані, у нього дуже потертий екран угорі (видно на останній світлині), скоріш за все його протирали на суху, дряпаючи частинками бруду. Після того, як його розібрали, стало зрозуміло, що система підсвітки даної моделі включає 5 планок (стрінг), на кожній з яких по 10 світлодіодів. Перш ніж виконувати ремонт системи підсвітки телевізора, необхідно було з'ясувати, які світлодіоди вийшли з ладу. Для цього протестовано всі 50 світлодіодів. Як з'ясувалося, на одній планці майже всі світлодіоди або вигорілі або на підході, тому вирішили, що доцільніше, якщо ремонт системи підсвітки телевізора полягатиме в заміні планки повністю.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили нову планку підсвітки Rev 0.6 1 L1-Type 6916L-1214A та після її отримання ремонт даної системи підсвітки полягав у її заміні. Виконано також балансування струмів світлодіодів. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після такого ремонту системи підсвітки телевізора вона максимально рівномірна по всьому екрану, на світлині №1 добре видно, що зображення відмінної якості. На цей ремонт та деталь, яку замінили, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт із заміни нової планки, що входить до системи підсвітки та балансування струмів світлодіодів коштував 2200 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною такого ремонту системи LED підсвітки телевізора став вихід з ладу практично цілої планки (з 10 світлодіодів, розташованих на ній, 8 перегоріли та ще 2 перегоріли б найближчим часом). Очевидно, що з такою несправністю, зображення на екрані бути не могло.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після вищеописаного, досить складного та дорогого ремонту системи підсвітки телевізора, замовнику надано ряд рекомендацій щодо його подальшої експлуатації. По-перше, не дивитися передачі на максимальній яскравості (зменшити її в налаштуваннях), по-друге, ні в якому разі не протирати матрицю як раніше, оскільки це може повністю вивести її з ладу, тоді ремонт полягатиме в її заміні, що вимагатиме великих фінансових вливань.

ремонт системи підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт системи підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт системи підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт системи підсвітки телевізора LG 42LN575V

Коментувати