Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Різнокольорові смуги, дірка, тріщини на матриці телевізора Sony KD55XF9005, у телевізорі Соні замінити матрицю.

Закінчення ремонту: 15.05.2020
Замовлення №: 00201
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD-55XF9005 – це середньогабаритний РК LED телевізор, зібраний у грудні 2018 року та наділений найпрогресивнішими технологіями, включаючи Smart TV. Цей «розумний» телевізор із відмінно продуманою конструкцією, з металевим корпусом та спеціальними нішами для зберігання кабелів. Він працює під керуванням попередньо встановленої Операційної Системи Android 8 Oreo, завдяки чому гарантується широкий спектр актуальних можливостей користувача. 55-дюймова матриця, якою наділений телевізор з роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів та кутами огляду 178 градусів. В наявності Вбудований модуль Wi-Fi. Телевізор з широким спектром портів та роз'ємів, включаючи 4 HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із розбитою матрицею, упакованим у коробку, надійшов до нашої майстерні з міста Чорноморськ Одеської області. Замовник попросив у телевізорі Соні замінити матрицю, по якій вдарили та вона повністю стала непридатною до використання. Телефоном він повідомив, що телевізор практично новий (придбаний приблизно півтора року тому) та його повністю в ньому все влаштовує, тому міняти не хоче. Також від нього дізналися, що телевізор використовувався на стіні, але це не стало на заваді, щоб його розбити. Оскільки ми можемо у телевізорі Соні замінити матрицю, він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, удар припав посередині матриці та в цьому місці утворилася невеликого розміру дірка. Від неї в різні боки тріщини, як довгі, так і короткі. Між тріщинами численні різнокольорові смуги різної товщини. Вздовж усієї нижньої рамки горизонтальні сині смуги, а трохи правіше за логотип Соні вони білого кольору. Угорі також видно фрагменти горизонтальних ліній. Праворуч залишилася світитися частина заставки. Всі механічні пошкодження екрана добре видно на перших 3 світлинах. Поява всіх цих дефектів свідчить про те, що в телевізорі Соні необхідно замінити матрицю. У ході виконаної діагностики встановили, що, крім матриці, всі складові телевізора повністю справні.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб у телевізорі Соні замінити розбиту матрицю необхідно замовити та купити нову ідентичну панель, що ускладнено досить великою її діагоналлю. В результаті виконано якісний ремонт щодо усунення заявленої несправності. Після заміни зіпсованої деталі виконано всі необхідні налаштування. На світлині №5 видно, що зображення чудової якості, всі функції працюють. Відремонтований телевізор запакований у ту саму коробку та відправлений замовнику до м. Чорноморськ. На нову 55-дюймову матрицю та ремонт із її заміни видано гарантію.    

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з демонтажу та заміни розбитої матриці коштував замовнику 15000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу такої деталі сучасного телевізора, як матриця, здебільшого є людський чинник. Цей випадок не виняток. З необережності в практично новому телевізорі пробили матрицю, що спричинило появу інших механічних пошкоджень (тріщин, різнокольорових смуг). Оскільки розбитий екран через свої конструктивні особливості відновлення не підлягає, у цій ситуації єдиний вихід - у телевізорі Соні замінити матрицю, що успішно виконано нашими досвідченими телемайстрами.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном зв'язалися із замовником та проінструктували, як надалі поводитися з цим сучасним телевізором, у якого велика, при цьому дуже тонка та вразлива матриця. Він повідомлений про те, що навіть незначний вплив на неї може виявитися згубним. Виходячи з цього, експлуатувати відремонтований телевізор необхідно максимально обережно!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.