Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює транзитно Укртехнологія Norma 12000 НСН-0104, ремонт стабілізаторів Укртехнологія.

Закінчення ремонту: 08.06.2019
Замовлення №: 90356
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний симісторний стабілізатор напруги вітчизняного виробника (м.Донецьк) - Укртехнологія Norma 12000 НСН-0104 з точністю стабілізації 6%, верхнім порогом стабілізації робочої напруги 260 В та 9 ступенями регулювання. Пристрій має ЖК дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно ремонт стабілізаторів Укртехнологія, оскільки він працює транзитно (не працює в режимі стабілізації), при включенні іскрить, при роботі чути гул (це гуде трансформатор), може "вибити" пробки. За словами клієнта це не перша несправність, тому раніше ремонт вже виконувався,  через що не всі гвинти на місці.

✓ Діагностика сервісним центром

Стабілізатор повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовується автоматичний вимикач PR 61. Швидше за все стабілізатор згорів від перенавантаження. В ході виконаної діагностики визначили, що ремонт стабілізаторів Укртехнологія буде складним та дорогим, оскільки з ладу вийшов модуль силових ключів, потрібна заміна симистора, відновити який не можливо.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми перепаяли багато оригінальних деталей, в тому числі замовили  та замінили новий симистор ТС 142-80-8-4. Після ремонту стабілізаторів Укртехнологія його перевірили, ЛАТР від 140 до 250 В, а це підтверджує те, що він повністю в робочому стані. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Нові деталі разом з виконаним ремонтом обійшлися замовнику - 1900 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною несправності стало перевантаження стабілізатора українського виробника Укртехнологія.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, користувачеві надали корисні поради щодо подальшого використання приладу. В першу чергу рекомендовано не перевантажувати! Навантаження повинно бути не більше 10 кВт, в іншому випадку можуть пробитися симістори.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.