Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння дефекти на матриці телевізора LG 43LK5910, заміна матриці на телевізорі ЛДЖІ.

Закінчення ремонту: 28.10.2019
Замовлення №: 90699
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий РК телевізор ЛДЖІ 43LK5910PLC, зібраний у 2018 році, відноситься до лінійки недорогих «розумних» моделей, однак наділений передовою програмною функціональністю, великим комунікаційним арсеналом та просунутою акустикою. У телевізорі використовується LED підсвічування, підтримка HDR та роздільна здатність 1920x1080 пікселів. За високу якість звучання несуть відповідальність 10-ватні стереодинаміки, які з підтримкою технології Virtual Surround Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з дуже сильно пошкодженою матрицею надійшов до нашої майстерні з м. Ужгород, упакованим в коробку. Телефоном замовник повідомив, що телевізор придбали зовсім недавно та вирішили повісити його на стіну, але, мабуть, не витримало кріплення, оскільки поки він був на роботі телевізор впав на підлогу. Коли він його підняв, на матриці не було «живого місця», вона майже вся пошкоджена. Не включаючи телевізор, він відразу почав шукати шляхи розв'язання проблеми, однак в рідному місті йому допомогти не змогли, посилаючись на те, що заміна матриці в телевізорі ЛДЖІ буде нерентабельною.

✓ Діагностика сервісним центром

Через сильний удар внаслідок падіння на матриці телевізора від популярного виробника ЛДЖІ багато різних пошкоджень. Біля лівої бічної рамки стався скол, від якого по всій матриці тріщини різної довжини. Тут же велика сіра пляма невизначеної форми, найімовірніше відбулося відшарування матриці. Велика тріщина, що пройшла через весь екран, візуально поділила його на дві частини. Нижня частина темного кольору та вздовж усієї нижньої рамки видно різноколірні растрові смуги. На другій частині екрана численні вертикальні смуги різного кольору (всі дефекти добре видно на світлині №1). З такою проблемою заміна матриці в телевізорі ЛДЖІ неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб став можливим такий ремонт, як заміна нової матриці, її необхідно було замовити та купити. Тільки після її отримання досвідчені телемайстри змогли демонтувати розбиту деталь та на її місце встановити нову. Зроблено всі необхідні налаштування зображення та звуку. Після заміни матриці у телевізорі ЛДЖІ звук є, на дистанційне керування він реагує. Телевізор в тій же коробці відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни нової матриці в телевізорі від компанії ЛДЖІ + всі налаштування замовник заплатив 6800 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку до виникнення такої складної несправності призвело падіння телевізора ЛДЖІ з висоти, а саме він зірвався з кріплення, яке очевидно було виконано не якісно та впав на підлогу. Як результат на тонкій та вразливій до механічних впливів матриці з'явилися численні дефекти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дані такі рекомендації: оскільки вага даного телевізора без підставки становить 8 кг, при встановленні його на стіну, необхідно правильно розрахувати кріплення, яке надійно утримуватиме цю досить важку модель ЛДЖІ. Можливо, має сенс звернутися за допомогою до професіоналів, що є гарантією того, що знову не знадобиться заміна нової матриці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.