Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатись застарілий телевізор Teco TA3271RW, діагностика старого телевізора.

Закінчення ремонту: 22.10.2019
Замовлення №: 90693
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор Teко TA3271RW, зібраний у 2007 році, з плоским екраном та кутом огляду 178°. Модель має такі роз'єми, як 2 HDMI, 2 SCART, VGA, композитний, компонентний, аудіо-відео вхід, аудіо вихід, аудіо вихід для ПК. За якість об'ємного звуку в цьому досить старому телевізорі відповідає акустична система загальною потужністю 20 Вт та система обробки звуку Surround sound.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей вже досить старий телевізор, який працює протягом 12 років, надійшов з проблемою - не включається. Коли сталася несправність замовник викликав телемайстра до себе додому, він перепаяв якісь конденсатори, однак проблема залишилася не вирішеною. Тепер він звернувся до нашого сервісного центру та попросив, щоб спочатку була виконана діагностика старого телевізора, оскільки стоїть питання про те, чи актуальним буде його ремонт. Він попросив визначити суму ремонту, а потім подумає, чи варто його виконувати. Також від нього дізналися, що хоч те, що телевізор дуже старий, але пропрацював весь цей час без поломок при відмінній якості.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що телевізор використовується тривалий час, він досить хорошому стані, у нього акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень корпус (добре видно на світлині №1). Щоб стала можливою діагностика старого телевізора та подальший ремонт, його повністю розібрали. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов блок живлення (PSU).

✓ Ремонт сервісним центром

Після правильно виконаної діагностики старого телевізора виконано його ремонт, що полягає у відновленні працездатності несправного блоку живлення. Для цього довелося перепаяти багато різних деталей, таких як конденсатори, кілька діодів, резисторів, одну мікросхему. Виконано також заміну драйвера живлення. Після такого ремонту цей старий LCD-телевізор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

В такому випадку діагностика безкоштовна, за ремонт БЖ з перепаюванням деталей та заміну драйвера живлення клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли телевізор, причому як старий, так і новий не включається, є однією з найпоширеніших, з якою доводиться стикатися телемайстрам сервісного центру. Вона може виникати з кількох причин, однією з яких, як у цьому випадку, є вихід із ладу модуля живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Користувачу вказано на те, що після діагностики та результативного ремонту цей вже досить старий, але при цьому на цей момент повністю справний телевізор при правильній експлуатації зможе пропрацювати довго. Йому також повідомлено, що через те, що телевізор працює тривалий час, це може стати головною причиною виникнення несправностей надалі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.