Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, не всі кнопки працюють в Pioneer AVH-P6800, ремонт автомобільної магнітоли Піонер.

Закінчення ремонту: 06.02.2020
Замовлення №: 00032
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільна магнітола Піонер AVH-P6800DVD в установче місце 2DIN з 6-дисковим чейнджером DVD, функціями RDS та радіотекст. Модель наділена 7-дюймовим широкоформатним сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1440x234 пікселів, у якого високоякісне покриття антивідблиску. Максимальна вихідна потужність головного пристрою становить 50 Вт на кожен із 4-х каналів. Ця магнітола має вбудований еквалайзер EEQ Plus з п'ятьма заводськими перед установками, вона сумісна з такими форматами, як DVD-відео, DVD-R, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA. У комплекті до автомобільної магнітоли передбачений стандартний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний ремонт автомобільної магнітоли Піонер через те, що екран темного кольору (на ньому відсутнє зображення), не всі кнопки управління працюють, вони натискаються через раз. Як виявилося, до нас ремонт уже намагалися виконувати, автомобільну магнітолу розкрили та паяли плату кнопок, при цьому позитивного результату це не дало.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця автомобільна магнітола у досить хорошому стані, у неї акуратний корпус, на ньому та на екрані немає жодних механічних пошкоджень. Після її розбирання та проведеної діагностики майстер визначив, що з ладу одночасно вийшли два модулі, а саме, плата екрана та плата кнопок керування, відповідно є всі підстави, щоб виконати ремонт автомобільної магнітоли Піонер.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення плат, що вийшли з ладу, довелося перепаяти різні компоненти, до яких входять електролітичні конденсатори, діоди, резистори (видно на світлині №3). Також виконано заміну мікрокнопок у кількості 5 штук, які були замкнуті, тому не спрацьовували. Завдяки правильно виконаному ремонту автомобільної магнітоли Піонер вдалося усунути усі заявлені несправності. На світлинах №4 та 5 добре видно, що всі кнопки у робочому стані, зображення на екрані є. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати екрану, плати кнопок керування з заміною деталей + заміну 5 мікрокнопок клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в автомобільній магнітолі від популярної компанії Піонер не було зображення, став вихід із ладу плати екрану, на якій довелося перепаяти різні деталі. Те, що не працювали всі кнопки управління, пов'язано з несправністю плати кнопок управління, яку до нас вже намагалися ремонтувати, але не змогли.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку рекомендації такі: надалі на кнопки керування не тиснути з зусиллям! Якщо під час експлуатації автомобільної магнітоли від компанії Піонер виникатимуть нові проблеми, довіряти ремонт досвідченим фахівцям, які знають, як його виконувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.