Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, згасла під час роботи Logitech Z-906 (980-000468), полагодити акустичну систему.

Закінчення ремонту: 28.01.2020
Замовлення №: 90887
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система формату 5.1 Лоджитек Z-906 Speaker System з підтримкою аудіотехнології THX, чим досягається потужне та чисте звучання. Загальна потужність акустичної системи становить 500 Вт, а частотний діапазон 25-20000 Гц. Колонки виконані із пластику, тоді як сабвуфер із МДФ. До складу комплекту входить окрема консоль керування всією системою, оснащена екраном та пультом дистанційного керування. За допомогою консолі можна керувати гучністю всієї системи, включати та вимикати живлення, швидко вибирати джерело звуку та багато іншого.

✓ Заявлена несправність замовником

Разом з акустичною системою замовник приніс до сервісного центру виносний пульт дистанційного керування. Він попросив полагодити акустичну систему, у роботі якої виникли проблеми, а саме, під час роботи вона згасла та перестала взагалі працювати. Він спробував виконати ремонт акустичної системи в інших майстернях (звертався за допомогою до кількох сервісних центрів), там її розкрили, подивилися та сказали, що проблема у платі, але допомогти не змогли.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що акустика в хорошому стані, при цьому корпус трохи не акуратний, на ньому є подряпини та потертості. На прийманні акустика не ввімкнулась, після включення світяться 3 індикатори, звуку та регулювань немає. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується плата Main Board E322995 з трансформатором G094261LF-ENG3 r9, при цьому в ході виконаної діагностики точно встановлено, що з ладу одночасно вийшли модуль живлення та модуль підсилювачів. Ми можемо полагодити акустичну систему з такою несправністю, тому вона прийнята в роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт акустичної системи полягав у наступному: відновлено монтаж блоку живлення (згнили та замкнули доріжки під заливкою), відмиті плати від китайської заливки (добре видно на світлині №4), перепаяні різні деталі, до яких входять резистори та конденсатори з різними маркуваннями (всього 12 штук), транзистори 9 N90 у кількості 2 штук, ISL 6721AVZ (див. останню світлину). Після ремонту заявлена несправність повністю усунена, ця акустична система працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення монтажу БЖ, заміна багатьох деталей, включаючи резистори, транзистори, конденсатори коштувало 1300 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення такої несправності пов'язане з тим, що з ладу одночасно вийшло два основні модулі - живлення та підсилювача. Імовірно, це могло бути викликано тим, що під час роботи акустичної системи був різкий перепад напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, після результативного ремонту рекомендовано поводитися з акустичною системою вкрай обережно - схема блоку живлення невдала, тому не любить стрибків напруги мережі! Виходячи з цього є сенс у придбанні спеціального стабілізатора напруги, який надійно захищатиме від подібних проблем!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.