Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після грози Елекс Герц М 16-1/40 (9кВА), ремонт стабілізатора напруги після грози.

Закінчення ремонту: 07.10.2019
Замовлення №: 90578
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги симисторного типу Елекс Герц М 16-1/40 (9кВА) з 16 ступенями стабілізації, діапазоном роботи 100-280 В та робочим струмом 40А. Модель наділена ручним байпасом, аналізатором мережі та стану стабілізатора, а також мікроконтролерним керуванням. Похибка в діапазоні стабілізації становить +/- 2,5%.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт стабілізатора напруги після грози, який не працює, він не вмикається. З його розповіді дізналися, що він викликав майстра додому, який приїхав, подивився та сказав, що ремонт у домашніх умовах не можливий, тому стабілізатор напруги необхідно відвести до сервісного центру.

✓ Діагностика сервісним центром

Пристрій надійшов у хорошому стані, однак його вже раніше розкривали. Перш ніж виконувати ремонт стабілізатора напруги після грози, необхідно точно встановити, що стало причиною несправності, для чого передбачена діагностика. Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі як діодний міст DB107, конденсатор 2J 105J, плата Елекс 53 ОД1149, автоматичні вимикачі Siemens 5SX21 (2 штуки). Діагностика показала, що після грози з ладу вийшов модуль стабілізації, потрібна заміна плати управління у зборі. Це досить складний ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили модуль, що вийшов з ладу, для чого довелося перепаяти різні компоненти, виконали заміну плати управління в зборі з прошивкою (див. світлину №4). Після такого ремонту стабілізатора напруги після грози його прогнано ЛАТРом від 140 до 240 В. На ремонт + деталь, яку замінили, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової плати управління у зборі з прошивкою, ремонт модуля стабілізації коштували 2200 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності стабілізатора напруги, що виникла, та як результат, складного та дорогого ремонту, стала гроза. Прогоріла дірка в процесорі управління AtMega16*** з внутрішньою прошивкою (добре видно на світлині №3), а оскільки невідомий стан плати індикації, знадобилася заміна плати управління у зборі з прошивкою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Попри те, що стабілізатор напруги вийшов з ладу та був потрібний його ремонт, він все ж таки виконав своє головне призначення - захистив від ламання побутову техніку, яка також могла згоріти під час сильної грози, тому що була увімкнута в розетку. Надалі рекомендовано відключати під час грози різну побутову техніку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.