Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджений екран великої діагоналі у телевізорі LG 75UJ657A, заміна матриці телевізора 75 дюймів.

Закінчення ремонту: 15.09.2020
Замовлення №: 00622
✓ Пристрій, виробник, модель

Смарт-телевізор ЕЛДЖІ 75UJ657A, що зібраний у Мексиці та увійшов до лінійки 2017 року, пропонує стандарт 4К роздільної здатності 3840x2160 пікселів. Це дозволяє насолоджуватися улюбленими фільмами та шоу з визначною якістю та чіткістю зображення. Телевізор працює під керуванням Операційної Системи WebOS, у нього в наявності бездротовий Wi-Fi модуль. Завдяки великій діагоналі матриці 75-дюймів та наявності широкого спектра портів та роз'ємів, до яких входять HDMI, USB та інші, цей телевізор є повноцінним розважальним центром. Поряд із неперевершеною якістю зображення, цей телевізор може похвалитися кришталево чистим, об'ємним звучанням, яке досягається за рахунок двох 10 Вт вбудованих динаміків.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі з необережності розбито матрицю, на ній з'явилися різного роду дефекти, через які перегляд став неможливим. Замовник попросив, щоб була виконана заміна матриці телевізора 75 дюймів, оскільки він не має в планах придбання нового телевізора. Від нього дізналися, що телевізор був спеціально придбаний для використання у приватному будинку (для вітальні), тому було обрано таку велику діагональ матриці. Попри те, що телевізор був розміщений на стіні, діти під час гри по ньому вдарили та розбили. В результаті картинка одразу ж зникла, на екрані з'явилися механічні пошкодження та телевізор повністю вийшов з ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми маємо великий досвід у виконанні ремонтів, включаючи заміну матриці телевізора 75 дюймів. Крім того, ми знаємо, де та в кого замовити нову матрицю з такою великою діагоналлю, тому взялися за відновлення цього телевізора. Початковий огляд показав, що удар був у правий нижній кут, в результаті якого в цьому місці з'явилися тріщини. Уздовж усієї бічної правої рамки широка чорна смуга, на якій чітко видно вертикальні смуги різної довжини. Лівіше світла вертикальна смуга. Така сама темна широка смуга вздовж усієї лівої бічної рамки. Решта матриці в сірих брижах (дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших двох світлинах).

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання такого складного ремонту, як заміна матриці телевізора 75 дюймів насамперед необхідно було замовити та купити нову ідентичну панель, яка б відповідала всім технічним характеристикам тієї, що розбита. Нам вдалося це зробити, тому після її отримання було знято розбиту 75-дюймову матрицю, а на її місце встановлено нову. В результаті заявлена несправність усунена, телевізор повністю справний, картинка на екрані відмінної якості (видно на світлині №5), всі функції збережені. На нову матрицю та ремонт із її заміни клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна матриці у телевізорі з великою діагоналлю (LCD panel 75" у зборі з платою т-кон та шлейфами на планки матриці) загальною сумою коштувала замовнику 27000 грн.

✓ Причини несправності

Через удар по екрану на ньому утворилися різні механічні пошкодження, через які цей телевізор з великою 75-дюймовою матрицею повністю вийшов з ладу, відповідно його перегляд став неможливим. Така проблема досить поширена, вона пов'язана з тим, що сучасні РК телевізори мають дуже тонку конструкцію. Відповідно матриця також тонка, до того ж досить крихка, тому не складно її пошкодити, для цього не потрібно докладати особливих зусиль. Один невірний рух, не кажучи вже про удар, сильне натискання, перекос або падіння, і потрібна складна та дорога її заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов, щоб забрати відремонтований телевізор, йому повідомили, що було дуже важко знайти та купити нову матрицю з такою великою діагоналлю. Тому необхідно уникати з нею будь-яких контактів, інакше вона буде розбита знову, оскільки така ж тонка та вразлива до механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.