Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджено матрицю телевізора Philips 55PUS7334, багато тріщин та кольорових смуг, провести заміну матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 02.05.2020
Замовлення №: 00025
✓ Пристрій, виробник, модель

Сучасний та багатофункціональний телевізор Філіпс 55PUS7334/12 зібраний у вересні 2019 року (Польща). Він з великою 55-дюймовою LED матрицею, яка має 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів та відрізняється чіткістю і максимальною деталізацією картинки. Для максимально ефективної реалізації функції Smart TV в цій моделі застосована ОС Android 9.0, завдяки якій можна керувати роботою за допомогою голосових команд. Додатково є багато різних портів та роз'ємів для підключення зовнішніх носіїв та іншої апаратури. До них входять 4 HDMI, 2 USB 2.0, компонентний вхід та інші. Висока якість зображення не поступається якістю звуку, який представлений вбудованою акустичною системою, загальною потужністю 20 Вт і технологією об'ємного звучання Dolby Atmos.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов в нашу майстерню з дуже сильно розбитою матрицею. З розповіді користувача стало зрозуміло, що несправність сталася після того, як дитина запустила в телевізор, який висів на стіні у вітальні, якоюсь досить великою та важкою іграшкою. Зображення на екрані відразу ж частково зникло, з'явилися множинні дефекти, але залишилася заставка. Телевізор з розбитим екраном негайно вимкнули та звернулися по допомогу. Оскільки ми можемо провести заміну матриці телевізора незалежно від великої діагоналі, він був прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що удар по матриці виявився досить сильним. Основна частина механічних пошкоджень зосереджена у верхній частині екрана. Тут з'явилася великого розміру дірка та сітка, що складається з дрібних тріщин. Ще кілька довгих тріщин на всьому екрану. Правіше за місце удару утворилася біла пляма, на якій проглядаються вертикальні кольорові смуги. Ліва сторона екрана у численних вертикальних різнокольорових лініях різної довжини. Справа вгору від тріщини також кольорові стовпці, трохи менш помітні нижче за тріщину. Посередині матриці залишилася світитись заставка «Немає сигналу. Виконується пошук сигналу чи жодного сигналу не найдено...». Решта матриці темного кольору. З такою несправністю єдиним результативним виходом стане те, щоб провести заміну матриці телевізора, яка буде набагато дешевшою, ніж новий ідентичний телевізор.

✓ Ремонт сервісним центром

Основною проблемою для проведення заміни матриці телевізора стало те, що необхідно було замовити та купити 55-дюймову панель, ідентичну тій, що розбита. Нам вдалося це зробити, тому після отримання телемайстри зняли зіпсовану з дефектами матрицю та на її місце встановили нову. На останній світлині добре видно, що виконаний ремонт із заміни матриці повернув телевізору "друге життя", зображення на екрані відмінної якості, всі функції працюють. На нову матрицю + ремонт за її встановлення замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, що включає демонтаж розбитої панелі та встановлення нової з урахуванням самої матриці обійшовся замовнику 11000 грн.

✓ Причини несправності

Нерідко ігри дітей призводять до подібних несправностей РК телевізорів, що відрізняються тонкими та крихкими матрицями, які дуже легко розбити або пошкодити. Цей випадок не виняток, попри те, що телевізор використовувався на стіні, це не завадило дитині запустити в неї іграшку, що і призвело до повного виходу телевізора з ладу та складного, дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку можна порекомендувати лише одне – поводитися з новою матрицею максимально акуратно, щоб не розбити її знову. Також варто поговорити з дітьми та пояснити їм, що кидати в бік телевізора якісь предмети не можна. При правильній експлуатації цей сучасний телевізор зможе пропрацювати досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.