Циклічне перезавантаження на заставці у магнітолі MyDean 1004-2 VW, ремонт автомагнітол MyDean.

Замовлення №: 
90713
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатна автомагнітола МайДін 1004-2 VW (MyDean) призначена для встановлення в салон автомобілів Volkswagen: Passat, Caddy, Golf, Polo, Jetta, Tiguan, Touran, Amarok у штатне місце 2DIN. Модель із вихідною потужністю 45 Вт на кожен із чотирьох каналів, доповнена GPS-навігацією, віртуальним CD-чейнджером на 20 дисків та сенсорним 7-дюймовим TFT екраном. Ресивер працює на операційній системі WinCE 6.0, підтримує аудіо формати MP3, WMA та відео формати VOB, DivX, MPEG4. У комплекті до автомагнітола передбачено ергономічний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Ця штатна автомагнітола надійшла до нашого сервісного центру з проблемою - виконується самостійне циклічне перезавантаження після завантаження логотипу. Зі слів замовника дізналися, що спроби перепрошити не вдалися, при прошивці вантажить Boot та перезавантажується так само, як і при звичайному включенні. Тому потрібний ремонт автомагнітол MyDean.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загалом стан автомагнітоли добрий, про що можна судити з перших двох світлин. Після розбирання ресивера з'ясували, що в ньому використовується мікросхема K9GAG08U0F, при цьому в ході діагностики встановлено, що проблема виникла в роботі процесорного модуля S100-ARM 120104, який намагалися ремонтувати до нас. Саме тому ремонт автомагнітол MyDean повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося відновити працездатність процесорного модуля, що вийшов з ладу, виконано пропаювання, для чого використовували спеціальну інфрачервону паяльну станцію. Після такого ремонту автомагнітол MyDean проблему повністю усунуто, циклічне перезавантаження на заставці більше не виконується. На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відновлення процесорного модуля з пропаюванням на паяльній станції коштувало замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Головна причина того, що ця штатна автомагнітола від компанії MyDean циклічно перезавантажувалася після завантаження логотипу пов'язана з тим, що з ладу вийшов процесорний модуль S100-ARM 120104, який раніше вже намагалися ремонтувати, але зробили це не професійно. Мало того, не розібравшись до кінця в проблемі, користувач намагався виконати перепрошивку, яка також не принесла бажаного результату.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після правильно виконаного ремонту та подальшого коректного використання ця автомагнітола зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких збоїв у роботі ресивера, більше ніяких самостійних дій не виконувати, а негайно звертатися до сервісного центру, де буде проведено діагностику, точно визначено несправність та лише потім виконано ремонт з використанням сучасного ремонтного обладнання!

ремонт автомагнітоли MyDean 1004-2 VW
ремонт автомагнітоли MyDean 1004-2 VW
ремонт автомагнітоли MyDean 1004-2 VW
ремонт автомагнітоли MyDean 1004-2 VW

Коментувати