Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Численні механічні пошкодження на екрані телевізора Sony KD-43XF7005, замінити матрицю для телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 22.10.2020
Замовлення №: 00720
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD43XF7005BR – це «розумний» 4К-телевізор початкового рівня, у якого функціональний вбудований тюнер та просунуті комунікаційні можливості. Модель, зібрана у 2018 році (Малайзія), вона наділена 43-дюймовою LCD матрицею з LED-підсвічуванням, роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та підтримкою HDR технології на апаратному рівні. Телевізор з індексом динамічних сцен 200 Motionflow XR, кутами огляду 178 градусів, вбудованим Wi-Fi модулем та трьома роз'ємами HDMI. За якість звуку при перегляді відповідають два 10-ватні динаміки з підтримкою технології об'ємного звучання S-Force. Телевізор вагою 10.4 кг можна розмістити на стіні, використовуючи для цього спеціальне VESA кріплення (200x100). У комплекті до телевізора передбачений стандартний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі сильно розбито 43-дюймовий екран, який практично весь у механічних дефектах, зображення при цьому відсутнє. Тому замовник попросив замінити матрицю для телевізора Соні. Від нього довідалися, що телевізор практично новий, його купили близько півтора року тому. Оскільки у телевізора висока роздільна здатність, у наявності всі необхідні функції, а також важливу роль відіграє країна, в якій він зібраний, тому в плани не входить придбання нового телевізора. Саме тому йому важливо відремонтувати цей. Також замовник розповів, що телевізор експлуатується у вітальні на стіні, причому не дуже високо. Під час гри діти необережно запустили в нього дротик від дартсу, який потрапив у лівий верхній кут. Зображення відразу зникло, а натомість з'явилися різного роду дефекти.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що удар припав у лівий верхній кут, де з'явилася невелика дірка, від якої багато дрібних тріщин. Ще кілька довгих та глибоких тріщин пройшло через усю матрицю. Верхня частина екрана світлішого кольору, нижня частина - темнішого кольору, посередині проглядаються численні різнокольорові вертикальні смуги. На світлих частинах матриці видно кольорові смуги, що перетинаються. Під тріщиною правіше за логотип Соні «сітка» з горизонтальних та вертикальних ліній. Уздовж правої бічної рамки темна смуга, де залишилася частина заставки. Зліва тонка вертикальна смуга синього кольору. У цій ситуації єдине правильне рішення – замінити матрицю для телевізора Соні.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що було зроблено – це замовлена ​​та придбана нова, ідентична 43-дюймова матриця для заміни у цьому телевізорі. Після того, як її було отримано, телемайстрами була знята задня кришка, від'єднані всі шлейфи матриці та тільки потім демонтована розбита деталь. Нам вдалося ефективно замінити РК матрицю для телевізора Соні, після чого він зібраний у зворотному порядку. На світлинах №4 та 5 видно, що після ремонту картинка на екрані відмінної якості, всі функції збережені. Замовнику видано гарантію на нову матрицю, а також на ремонт із її заміни.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю та виконаний ремонт із її заміни клієнт заплатив 7800 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічної практики з виконання подібних ремонтів, можна зробити висновок, що розбити матрицю телевізора, і Соні не виняток, яка за своєю конструкцією дуже тонка та тендітна, не становить особливих зусиль. В цьому випадку в екран під час гри потрапили дротиком від дартсу. В результаті це призвело до таких серйозних наслідків, як дорогий та складний ремонт із заміни матриці, який є максимально ретельним процесом, виконати який здатні виключно досвідчені фахівці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту цей ще практично новий телевізор (придбаний лише півтора року тому) зможе радувати тривалою та якісною роботою протягом багатьох років. Замовнику рекомендовано стежити, щоб із новою матрицею був ніяких механічних контактів. Провести з дітьми роз'яснювальну розмову, заборонити кидати у телевізор будь-які предмети!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.