Выполненные ремонты Принимаем в ремонт любую технику со всей Украины
Теле Европа - Сервис

График работы

пн - пт с 10:00 до 18:00

суббота с 10:00 до 16:00

Наш адрес

г. Киев, ул. Авиаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТЫ, Карта

Не работает клавиатура в ноутбуке Asus N56VZ, сломан корпус, ремонт ноутбуков.

Окончание ремонта: 23.10.2017
Заказ №: 70930

В 15.6-дюймовом ноутбуке Асус N56VZ с четырехъядерным процессором Intel Core i7-3610QM (2.3 ГГц) не работает клавиатура, сломан корпус. Пользователь попросил, чтобы также была сделана чистка ноутбука. Выполнена замена верхней крышки с клавиатурой, нижняя часть ноутбука (поддон), сделана полная чистка. Цена ремонта и деталей 2500 грн.

Віктор

02.03.2019

Доброго дня. В мене такий самий ноутбук і в цілому він робочий. Але маю ті ж самі проблеми, що ви описали - зламалася нижня частина корпусу (відпав пластик) і корпус потрібно замінити. Також проблеми з деякими клавішами (змаламися Esc, Ctrl), тому клавіатуру теж бажано замінити (або замінити несправні клавіші). Чи маєте ви ці деталі для заміни? Також хочу наростити оперативну пам'ять з 8-ми до 16 Гб? Чи можна зробити це у вас? Чи маєте ви відповідні чіпи 2 х 8 Гб і чи зараховуєте ви вартість чіпів 2 х 4 Гб, що зараз стоять в ноутбуці?

Постараємось відповісти на всі ваші запитання з приводу ремонту ноутбука поетапно, клавіатура в даному ноутбуці є невід'ємною частиною передньої рамки так задумано виробником і як правило вона має підсвічування, так як кришка виконана з металу вона не дешево коштує в середньому ціна від постачальників в діапазоні 1400-1500 грн. з урахуванням наявности російської розкладки. Якщо навіть проблемми з кнопками ми можемо запропонувати заміну тільки повністю з кришкою, за ціною орієнтир написав вище. Вартість нижнього піддону який у Вас має тріщини в раене 600-700грн. З додаванням оперативної пам'яті теж можна встановити необхідну Вам кількість - але ціни на пам'ять різні залежні від частоти і її виробником. Всі питання стосовно замовлення запчастин і термінами рекомендуємо звернутися вже на огляд в сервіс. Що стосуеться оперативної пам'яті - питання теж обговорюваний за місцем

Добавить комментарий