Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникло зображення, потім з'явилося, але з дрібними горизонтальними смужками на екрані телевізора Samsung UE55KU6470, ремонт матриці телевізора після потрапляння води.

Закінчення ремонту: 07.11.2020
Замовлення №: 00732
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий РК телевізор Самсунг UE55KU6470U, зібраний у Словаччині та увійшов до лінійки 2016 року. Він наділений прогресивними технічними характеристиками та функціоналом. Модель з високою роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів, індексом динамічних сцен 1500 PQI та Mega Contrast. Телевізор доповнено функцією Smart TV (OS Tizen), а також бездротовим модулем Wi-Fi. У телевізора 2 тюнери - аналоговий (PAL, SECAM, NTSC) та цифровий (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2). Завдяки широкому асортименту портів та роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 USB 2.0 та інші, у користувача відкриваються нові можливості. На додаток не можна не відзначити високу якість звучання, яка досягається за рахунок двох динаміків по 10 Вт кожен та технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який зі слів замовника експлуатується не повних чотири роки, з'явилася досить серйозна несправність. А саме, після залиття на екрані взагалі зникло зображення, потім воно з'явилося, але з дрібними горизонтальними смужками. З цієї причини перегляд став взагалі неможливим. Від замовника дізналися, що проблема виявилася після того, як матрицю протерли надто мокрою губкою. Як показує практика, така несправність досить поширена, тому ми точно знаємо, як виконувати ремонт матриці телевізора після потрапляння води.

✓ Діагностика сервісним центром

При вмиканні телевізора в сервісному центрі з'ясували, що весь екран у горизонтальних напівпрозорих смугах, які чітко видно на мінливих кольорах (блакитному або червоному), про що свідчать перші дві світлини. Щоб виконати діагностику та точно дізнатися, в якому напрямку має виконуватися ремонт матриці телевізора після потрапляння води, його повністю розібрали. Як з'ясувалося, під матрицю потрапила досить велика кількість води, оскільки на деталях, розташованих на планці матриці, з'явилися оксиди (добре видно на світлинах №3 та 4). Діагностика підтвердила припущення майстра, що для ремонту матриці телевізора після потрапляння води є всі підстави, оскільки з ладу вийшли планки матриці, для відновлення котрих необхідна заміна драйвера.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту матриці телевізора після потрапляння води необхідно було замовити та купити новий драйвер, який підлягав заміні. Після його одержання виконано складне відновлення, для чого довелося використати спеціальне обладнання. Завдяки правильним діям, горизонтальні напівпрозорі смуги на зображенні зникли, картинка з'явилася, вона гарної якості (добре видно на останній світлині). На цей ремонт з позитивним результатом та новий драйвер матриці клієнту видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці із заміни на планці нового драйвера (з урахуванням його вартості) та відновлення на платі наслідків оксидів замовник заплатив 3300 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстрам нашого сервісного центру досить часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли користувачі з незнання чи недбалості миють водою матрицю РК телевізора. Якщо ганчірка або губка надто мокра, вода може протікати вниз під матрицю, внаслідок чого на екрані з'являються різні дефекти. На цей раз несправність виявилася у вигляді горизонтальних напівпрозорих смуг, через які перегляд став неможливим. Мало того, води усередину потрапило багато, оскільки на деталях навіть утворилися окисли. Очевидно, що в такому стані телевізор коректно працювати не міг, згодом він узагалі вийшов з ладу та був потрібний складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем при подальшій експлуатації відремонтованого телевізора, замовнику дано корисні рекомендації, як з ним правильно поводитися. Насамперед вони стосувалися того, як необхідно доглядати екран. А саме, в жодному разі не мити або протирати його мокрою губкою або ганчіркою, користуватися виключно спеціальними вологими серветками, просоченими спеціальним складом, в якому немає вмісту абразивних речовин. Рекомендовано відвідати спеціалізований магазин з догляду за телевізором, в якому придбати м'які серветки з мікрофібри, спеціальні гелі або інші засоби, спеціально розроблені для чищення екранів сучасних телевізорів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.