Зникло зображення на половині екрана в телевізорі Samsung UE46F8000, відремонтувати екран телевізора.

Замовлення №: 
90775
✓ Пристрій, виробник, модель: 

"Розумний" 46-дюймовий LED телевізор Самсунг UE46F8000AT, в якому використовується функція Smart Interaction з панеллю "Програми" (Apps), "Соціальні мережі" (Social) та "Фото, відео і музика". Цей сучасний телевізор з голосовим пошуком наділений технологією 3D, потужним процесором зображення 3D HyperReal Engine, а також широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи 4 HDMI, 3 USB, CI (PCMCIA) слот та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надіслали до нашого сервісного центру з міста Кривий Ріг Дніпропетровська область із досить серйозною проблемою – зникло зображення на половині екрана, з'явилися вертикальні смужки. Телефоном замовник розповів, що проблема виявилася після того, як екран помили Містер Мускулом та попросив відремонтувати екран телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли телевізор увімкнули стало зрозуміло, що зображення немає на лівій половині екрана, замість нього сірий фон, з'явилося дві вертикальні смуги, одна дуже тонка, друга, вздовж усієї лівої рамки трохи товстіша. На правій половині екрана посередині залишилася частина заставки (добре видно на світлині №1, 2). Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі як блок живлення BN44-00635B, плата T-CON BN41-01939C, шлейфи BN96-23839Q, BN96-26671B. При цьому в ході виконаної діагностики встановили, щоб відремонтувати екран телевізора, потрібно замінити багато елементів матриці, які не підлягають відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Попри всю складність проблеми, нам вдалося відремонтувати екран телевізора, для чого були замінені елементи матриці, що не підлягають відновленню (див. світлини №3 та 4). Після ремонту зображення на екрані таке, яким і має бути (яскраве, чітке та контрастне), без будь-яких дефектів, про що свідчить остання світлина. На відремонтований РК екран та елементи матриці, які замінили, замовнику видали гарантію. Після результативного ремонту телевізор добре упакований та відправлений адресату.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна дорогих елементів матриці в цьому телевізорі коштувала замовнику 4000 грн.

✓ Причини несправності: 

Виникнення цієї складної несправності сталося з вини самих користувачів, які вирішили помити екран, використовуючи для цього такий засіб, як Містер Мускул, чого робити категорично не можна. Цього засобу набризкали на екран занадто багато, в результаті воно затекло під матрицю та вивело з ладу її елементи, відремонтувати які не можливо, тому знадобилася їхня заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося відремонтувати телевізор з такою складною несправністю, він зможе пропрацювати ще досить тривалий час за умови, якщо з ним поводитися правильно. Рекомендовано більше таким чином не видаляти пил з екрана, а використовувати для цього лише спеціальні спреї, серветки, чи набори для чищення, які можна легко придбати в багатьох магазинах з продажу телевізійної техніки. При чищенні екрана не допускати, щоб за рамку затікала вода. 

ремонт матриці телевізора Samsung UE46F8000AT
ремонт матриці телевізора Samsung UE46F8000AT
ремонт матриці телевізора Samsung UE46F8000AT
ремонт матриці телевізора Samsung UE46F8000AT
ремонт матриці телевізора Samsung UE46F8000AT

Коментувати