Зникла підсвітка, не видно зображення в телевізорі LG 32LB563V, ремонт світлодіодної підсвітки.

Замовлення №: 
90448
✓ Пристрій, виробник, модель: 

ЕЛЖІ 32LB563V (LG) - це FullHD телевізор зі світлодіодною підсвіткою та 32-дюймовою IPS матрицею. До фірмових напрацювань, які втілені в даній моделі можна віднести - використання потужного процесора обробки зображення Triple XD Engine, наявність функції для регулювання параметрів зображення Picture Wizard III, а також широкий набір інтерфейсів, в число яких входять HDMI, USB, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Пристрій надійшов у нашу майстерню по ремонту телевізорів по причині - зникла світлодіодна (LED) підсвітка, на екрані взагалі не видно зображення. Якщо на нього навести яскравий промінь світла, контури зображення хоча слабо, але все ж проглядаються. Це вказує на те, що буде потрібен ремонт світлодіодної підсвітки.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали, з'ясувалося, що світлодіодна підсвітка даної моделі телевізора складається з 3 планок, на кожній з яких знаходиться по 6 світлодіодів (див. світлину №2). Щоб визначити, який з них вийшов з ладу, довелося перевірити всі 18 штук. Завдяки діагностиці встановлено, що один світлодіод в підсвічуванні перегорів, тому потрібна його заміна, також проблема в ліхтарі матриці та блоці живлення підсвітки, відповідно припущення, що потрібен ремонт світлодіодної підсвітки повністю підтвердилися.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили працездатність ліхтаря матриці та блоку живлення підсвітки, виконали коригування струму світлодіодів, перепаяли один Led3v. Після такого ремонту світлодіодної підсвітки телевізора зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, без дефектів, підсвітка рівномірна по всій матриці. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт світлодіодної (LED) підсвітки з відновленням, модулів, що вийшли з ладу та перепайкой одного світлодіода коштував - 1300 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує практика, світлодіодам, що використовуються в сучасних телевізорах, властиво виходити з ладу через те, що виробник, чи то LG, Samsung або будь-який інший, навмисно змушує працювати їх по максимуму, і це є причиною їх швидкого вигоряння. Крім цього, багато користувачів використовують телевізор на максимальній яскравості. Такі фактори негативно впливають на роботу світлодіодної підсвітки, в результаті чого потрібен її ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту телемайстер, що його виконував, рекомендував користувачеві при подальшій експлуатації телевізора в меню екрана зменшити регулювання «підсвічування» зі 100 хоча б до 70, іншими словами трохи зменшити яскравість. Якщо цим знехтувати згодом знову може знадобитися ремонт світлодіодної підсвітки в телевізорі.

ремонт світлодіодної підсвітки телевізора LG 32LB563V
ремонт світлодіодної підсвітки телевізора LG 32LB563V
ремонт світлодіодної підсвітки телевізора LG 32LB563V
ремонт світлодіодної підсвітки телевізора LG 32LB563V

Коментувати