Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникає зображення на екрані в Bway 10.2" Toyota Camry, ремонт автомобільних мультимедійних систем.

Закінчення ремонту: 27.07.2019
Замовлення №: 90472
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна система для автомобілів Тойота Камрі 2006-2011 Quad Core Android (model BW-90101) в установчу шахту 2DIN. Вона працює під управлінням процесора Intel ATOM X86 Quad-core 1.2 ГГц та Операційної системи Android версії 6.0, вона наділена 16 ГБ флеш пам'яті та 1 ГБ ОЗУ пам'яті.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автомобільних мультимедійних систем, оскільки на екрані зникає зображення, при натисканні на плату з'являється. З його слів це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця мультимедійна система надійшла в наш сервісний центр в розібраному стані - екранний модуль, основна частина, шлейф, колодка роз'єму. Намагалися самостійно виконати ремонт автомобільних мультимедійних систем, але нічого не вийшло. В ході діагностики з'ясували, що в даній моделі використовується плата CCDZ 2015-11-2, однак з ладу вийшов процесорний модуль.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою складною несправністю виконана повна пропайка процесорного модуля та роз'ємів. Для ремонту автомобільних мультимедійних систем використовували мікроскоп, щоб відшукати всі обриви, що утворилися. На даний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт автомобільних мультимедійних систем, що складається в пропайки процесорного модуля та роз'ємів коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку зображення на екрані зникало через те, що з ладу вийшов процесорний модуль, який підлягав ремонту. Замовник, не розуміючи, як виконувати ремонт автомобільних 2 DIN мультимедійних систем, самостійно її розібрав, але нічого зробити не зміг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано використовувати мультимедійну автомобільну магнітолу максимально акуратно та дбайливо. При виникненні будь-яких збоїв в роботі, ніяких самостійних дій більше не робити, а негайно звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.