Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Висвічує помилку Е1 мультиварка Redmond RMC-M10E, ремонт мультиварок Редмонд.

Закінчення ремонту: 25.07.2019
Замовлення №: 90483
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка Редмонд RMC-M10E відноситься до бюджетного сегменту, вона наділена 10 автоматичними програмами приготування страв, автоматичним підігрівом та функцією відкладеного старту. Мультиварка від відомого виробника Редмонд з потужністю 500Вт, об'ємом чаші 3 літри, у якої керамічне покриття.

✓ Заявлена несправність замовником

На екрані мультиварки висвічується помилка Е1, з цієї причини замовник звернувся в наш сервісний центр, щоб був виконаний ремонт мультиварок Редмонд. З його розповіді з'ясували, що несправність сталася зовсім несподівано, коли ввечері готували вечерю. Раніше вона не розкривалася, а оскільки зламалася вперше, тому її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Як показує практика, помилка Е1 в мультиварці, і марка Редмонд не виняток, свідчить про попадання вологи або перегрів нагрівального елементу. Мультиварка надійшла в хорошому стані, на світлині № 4 добре видно, що нагрівальний елемент не прогорів, він чистий та акуратний. Перед тим, як виконувати ремонт мультиварок Редмонд проведена первинна діагностика, за допомогою якої дізналися - проблема в платі живлення, що вийшла з ладу, також стався обрив проводу на термодатчик в кришці (на вигині).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили термозахист, виконали ремонт плати живлення, для чого довелося перепаяти деякі деталі. Після такого ремонту мультиварок Редмонд, на який видана гарантія, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню термозахисту та роботи термодатчика на кришці мультиварки, обійшовся замовнику в 300 грн.

✓ Причини несправності

Моделі мультиварок під брендом Редмонд схильні до того, що при потраплянні всередену вологи або рідини під час приготування страв, на екрані починає висвітлюватися помилка та пристрій не включається. Даний приклад це відмінно підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано максимально акуратно поводитися з мультиваркою Редмонд, стежити за тим, щоб не відбувався перелив рідини всередину, з періодичністю за нею доглядати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.