Вирваний мережевий шнур в пилососі Philips FC9174, він не включається, вартість ремонту пилососа.

Замовлення №: 
81474
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Пилосос із мішком для збору пилу Філіпс FC9174/01 наділений великим пилозбірником на чотири літри, в ньому використовуються фільтри HEPA AirSeal і HEPA 13. Пристрій з максимальною потужністю 2200 Вт та потужністю всмоктування 500 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Пилосос не включається, через це потрібен терміновий ремонт. Як показує практика, вартість ремонту пилососа можна взнати після проведеної діагностики й точного визначення складності несправності. У пилососа вирваний мережевий шнур, за який постійно тягнули під час прибирання, як розповів нам замовник.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Пилосос надійшов у хорошому стані, на корпусі немає ніяких механічних пошкоджень. При цьому немає мережевого шнура, коли його розібрали з'ясувалося, що в котушці злетіла пружина і зламався механізм. Необхідна заміна котушки (змотування) мережевого шнура для пилососів Philips 432200534173, що повною мірою відбилося на кінцеву вартість ремонту пилососа.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відшукати оригінальну котушку (змотування) кабелю живлення не вдалося, то ми виконали заміну аналога Philips 432200909440 (добре видно на світлині №3). Пилосос включився і працює відмінно. На даний ремонт + нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Загальна вартість ремонту пилососа, яка склала 1700 грн. клієнта повністю влаштувала.

✓ Причини несправності: 

До несправності вище, зазвичай, призводить не акуратна експлуатація пилососа, коли за шнур смикають з великим зусиллям, постійно за нього тягнуть. В кінцевому результаті це відбивається на вартості відновлювальних робіт, позаяк в деяких випадках доводиться міняти котушку, і даний випадок не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Саме неправильна експлуатація, не виконання інструкції щодо правильного використання пилососа і привели до того, що вартість ремонту пилососа виявилася високою. Проте новий пилосос був би значно дорожчим. Рекомендуємо не тягнути із зусиллям за мережевий шнур, звертатися з пристроєм максимально акуратно.

ремонт пилососа Philips FC9174
ремонт пилососа Philips FC9174
ремонт пилососа Philips FC9174

Коментувати