Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається під час їзди автомагнітола JVC KD-AVX77, ремонт автомобільних магнітол JVC.

Закінчення ремонту: 24.09.2019
Замовлення №: 90602
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультра широкоекранна мультимедійна автомобільна DVD/CD/USB магнітола ДжіВіСі KD-AVX77 (JVC), в установче місце 1DIN, наділена панеллю EL CHAMELEON ZERO, інтегрованою бездротовою технологією Bluetooth, датчиком руху, а також 5.4" сенсорною TFT панеллю. В магнітолі використовується підсилювач MOS-FET потужністю 50 Вт на кожен з чотирьох каналів.Ресивер з діапазоном частот 16-22000 Гц, в ньому використовується 7-ми смуговий еквалайзер з регулюванням басів та високих частот.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку ремонт автомобільних магнітол JVC потрібен через те, що через хвилину/дві роботи під час їзди автомобіля вона відключається та відразу ж гасне дисплей. Зі слів замовника, це перша несправність, тому раніше автомобільна магнітола від популярного виробника JVC ще не розкривалася, її ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан автомагнітоли хороший, її корпус та екран акуратні, на них не видно слідів механічних впливів (видно на світлині №1). Однак після її розбирання з'ясували, що деформовані ламелі роз'єму передньої панелі (неакуратно вставили панель). Оскільки проблема в модулі передньої панелі відповідно ремонт автомобільних магнітол JVC спрямований на відновлення її працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали реставрацію роз'єму передньої панелі, як виявилося, було погнуто 3 ламелі, зробили також пропайку роз'єму (див. світлини №3 та 4). Після ремонту автомобільних магнітол JVC, на який замовнику видано гарантію, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт роз'єму передньої панелі автомобільного ресівера + пропайка роз'єму обійшлися клієнту 600 грн.

✓ Причини несправності

Ця автомобільна магнітола від компанії JVC постійно відключалася під час їзди з однієї простої причини - неакуратної експлуатації водія. Через те, що неакуратно вставили панель, погнулося кілька ламелей роз'єму передньої панелі. Очевидно, це й спричинило таку несправність.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом дана автомобільна магнітола JVC вимагає акуратного поводження! Замовнику рекомендовано надалі панель вставляти без перекосів та великих зусиль, по можливості рідше її знімати. Якщо по необережності ще раз будуть погнуті або зламані контакти, ремонт буде полягати в заміні роз'єму в зборі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.